Etikos sargai siūlo L. Sakalavičių šalinti iš partijos

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, TS-LKD Prienų skyriaus Etikos komisija, išanalizavusi Leono Sakalavičiaus veiksmus dalyvaujant skyriaus pirmininko K. Palionio atleidimo iš savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų epopėjoje, priėmė sprendimą pašalinti jį iš TS-LKD narių. Artimiausiu metu šio rajono savivaldybės Tarybos nario klausimą svarstys skyriaus taryba.

Deja, sužinoti šiuo klausimu paties L. Sakalavičiaus nuomonės nepavyko, nes nepavyko su juo susisiekti.

Taip pat skaitykite

8 komentarai

 1. ai ai ai

  kodel sprendziam ir komentuojam apie garbe pagal savo sugedimo laipsni. Tiesiog moralinis kodeksa ir du jo istikimmieji… Tik neirodinekit to, kas jau graudu tapo -“ liko garbingi“, kam?

 2. kodel

  Klausimas kodėl Palionį atleido iš pareigų? Ar dėl partijos politinių intrigų? Ar dėl to kad blogai dirbo? Kai kurie komentarai tiesiog juokina „jie dirba ne partijai“. Prieš rinkimus visi kandidatai sako kad dirbs rajono labui, o pagal komentuojančių supratimą jie turi dirbti partijai. Taip išeina kad tuos kas partijai nedirba reikia mesti iš partijos. Keistas komentuojančių supratimas ir apie gerbę – „garbingi partijai“. O kitur garbingiems būti nereikia? Kiek teko girdėti minėti Sakalavičius ir Keturakienė liko garbingi laikydamiesi savo žodžio. Bet jie liko „negarbingi ir kerštingi partijai“. Konstatuoti galima viena – pagal pateiktus komentarus galima suprasti, kad kiekvienas komentuoja pagal savo „sugedimo laipsnį“. Koks žmonių supratimas apie politikus, tokią valdžią ir išsirenka….

 3. jau

  Tai nkad jau vakar pasalino: sakalaviciu is partijos ir Keturakiene is kandidatu. Pagaliau konservatoriai atsimerke ir atsipeikejo!

 4. idomu

  nu tikrai labai keisti dalykai sitoj partijoj dedasi…turejo savo mera-nuverte, turejo savo direktoriaus pavaduotoja-nuverte.nu nesuprantu as ju.taip iseitu , kad sakalavicius su keturakiene ne tos partijos idejoms atstovauja..tai gal reiktu pasirinkti jums kita partija?pvz.socdemu ar teistvarkiu?arba reikia juos abu salinti is partijos…