Edvardo Vetrenkos vedama Birštono „Milasta“ išvargo pergalę prieš Alytaus komandą

IMGP3563

kvitrina.com

Lapkričio 12 d. Birštono „Milastos“ komanda po gan sudėtingos ir netgi dramatiškos kovos savo namų aikštelėje įveikė Alytaus „SRC-Dzūkija“ krepšininkus (71:67). Visas rungtynes vyko permaininga kova. Tiesa, „Milasta“ bandė keletą kartų įgyti rimtesnę persvarą (14:7, 61:54). Deja, dzūkai nesiruošė būti statistais ir po dviejų kėlinių (32:36), ir ketvirtojo kėlinio pradžioje (48:52) pirmavo.  Birštono komanda dažniausiai dėl Edvardo Vetrenkos aktyvaus žaidimo likviduodavo atsilikimą ir perimdavo iniciatyvą. Rungtynių pabaigoje įtampa įkaito kaip reikiant. Likus iki rungtynių pabaigos apie 37 sek. Birštono „Milastos“ komanda po E. Vetrenkos tritaškio pirmavo keturiais taškais (68:64).

Alytaus komanda paėmė minutės pertraukėlę ir sumažino skirtumą iki trijų taškų (68:65). Atėjo laikas minutės pertraukėlei kurorto komandos strategui Aurimui Liuizai. Deja, „Malista“ krepšininkai suklydo puolime ir svečiai sumažino atsilikimą iki vieno taško (68:67). Dominykas Jurgelionis stabdomas pažeidžiant taisykles,  bet tikslus tik vienas baudos metimas (69:67). „SRC-Dzūkija“ vėl suskubo imti minutės pertraukėlę. Svečių ataka nebuvo sėkminga. Atšokusį kamuolį sugriebė Dominykas Jurgelionis ir gavo teisę stoti prie baudų linijos. Šį kartą Dominykas buvo taiklus ir įtvirtino komandos pergalę (71:67).

Komandą į pergalę vedė Edvardas Vetrenka. Jo sąskaitoje 23 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. Mantas Klezys į varžovų krepšį įmetė 12 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Tai buvo šeštoji Birštono „Milastos“ pergalė.

 

Taip pat skaitykite