Dideli darbai sveikintini, bet ir mažų pamiršti nevalia

IMAG0867Birštono kurortas gražėja ir auga kaip ant mielių. Visur statybos. Statomos sanatorijos, vykdomi infrastruktūros projektai. Tiesiog smagu. Bet už bendros teigiamos euforijos neretai nepastebimos gyvenimiškos smulkmenos, nuo kurių priklauso ir žmonių likimai.

Štai, jau kurį laiką Algirdo gatvėje paguldyti bevardžiai „policininkai juodais drabužiais“, kurių pareiga – apsaugoti mus nuo kelių erelių. Bet, deja, realybė rodo, kad nukenčia tie, kurie tiesiog nepastebi juodo gumburio, įsitaisiusio vidury gatvės.

Portalo kvitrina.com turima informacija, Saugaus eismo komisija ir jos pirmininkas, mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius yra ne vieną kartą informuoti apie šiuos „nedrausmingus pareigūnus juodais drabužiais“.

Mero pavaduotojas J. Aleksandravičius naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog ši problema jam žinoma ir artimiausiu metu bus išspręsta kartu su gatvių ženklinimo darbais. Paklaustas, kodėl taip ilgai buvo delsiama, atsakė, jog rangovai vis surasdavo techninių priežasčių atidėti „gulinčiųjų policininkų“ paženklinimą. Pasak komisijos pirmininko, šį kartą problema bus išspręsta.

Deja, bet J. Aleksandravičius negalėjo patvirtinti, jog darbai bus atlikti iki balandžio 27 d., kai vyks plento dviračių varžybos.

Birštono savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Pranas Cvilikas, paklaustas apie B. Sruogos gatvėje paliktas nesutvarkytas vietas po kasimo darbų, pasakė, jog rangovai, kurie tai darė, perspėti ir darbai bus atlikti iki balandžio 27 d. Tiesa, skyriaus vedėjas negalėjo atsakyti, kas atsakingas už gatvės dangos atkūrimą ties Lakštingalų taku.

Šioje gatvės atkarpoje buvo paklotas apšvietimo kabelis dviračių tako apšvietimui. Darbai buvo atlikti, bet danga liko nesutvarkyta.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, darbus B. Sruogos gatvėje ties Lakštingalų taku tikriausiai turės atlikti Birštono miesto tvarkymo tarnyba, o ties Sporto centru – UAB „Rūdupis“.

Taip pat skaitykite