Darbo partija pristatė kandidatus į Seimą ir paskelbė rinkimų kampanijos pradžią

Praėjusį šeštadienį vykusiame Darbo partijos XIV suvažiavime buvo ne tik brėžiamos šalies ateities politikos gairės ir švenčiamas aštuntasis partijos gimtadienis, bet ir pristatyti jos kandidatai vienmandatėse apygardose.

„Pirmieji aštuoneri metai mūsų partijai yra neapsakomai vertingi ir įdomūs. O skaičius „aštuoni“ simbolizuoja amžinybę. Tai reiškia, kad Darbo partija ir jos idėjos gyvuos amžinai“, – atidarydamas suvažiavimą kalbėjo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Pristatydamas partijos kandidatus į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose, partijos rinkimų štabo vadovas Vytautas Gapšys sakė, kad partija kels kandidatus visose vienmandatėse apygardose ir beveik visi jie jau yra žinomi.

Prienų vienmandatėje rinkimų apygardoje Darbo partijai atstovaus skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė. Kandidatė savo jėgas rinkimuose į LR Seimą išbandys antrą kartą. Politinės patirties Rima Zablackienė semiasi dalyvaudama savivaldybės valdyme: praeitoje kadencijoje buvo mero patarėja, o šiuo metu yra savivaldybės Tarybos opozicijos lyderė. V. Gapšys, kalbėdamas apie kandidatus, pabrėžė, kad per aštuonerius metus partijoje „užaugo“ visas būrys naujų, perspektyvių politikų, sudarančių rimtą konkurenciją oponentams.

„Esu dėkinga Birštono ir Prienų skyriams bei partijos tarybai už išreikštą pasitikėjimą manimi ir jaučiu didžiulę atsakomybę bei pareigą jų neapvilti. Pritariu suvažiavime išsakytoms mintims, jog Darbo partija kitąmet tikrai bus valdžioje, todėl privalome dėti visas pastangas, kad Lietuvos politika būtų orientuota į kiekvieną mūsų šalies pilietį. Taip pat reikalingos esminės ir kompleksinės reformos valstybės valdymo srityje, energetikoje, verslo skatinime, socialinėje sferoje bei finansų sektoriuje. Esu įsitikinusi, kad Darbo partija ir yra ta politinė jėga, kuri ne tik nori, bet ir gali padėti pagrindą valstybei, į kurią norės sugrįžti mūsų tautiečiai“, – sakė Rima Zablackienė. Taip pat skyriaus pirmininkė pasidžiaugė, kad po ilgokos pertraukos Darbo partijos suvažiavimas vėl tapo didingu masiniu renginiu ir jame turėjo galimybę dalyvauti per pusšimtį Prienų skyriaus narių.

Pasveikinti darbiečių atvyko gausus būrys diplomatų, politikų ir asocijuotų struktūrų atstovų. Taip pat buvo perskaitytas Europos Parlamento ALDE frakcijos prezidento Guy Verhofstadt sveikinimo laiškas.

Partijos suvažiavime dalyvavo beveik 4500 delegatų. Po suvažiavimo vyko šventinis koncertas, kuriame darbiečiams grojo žinoma anglų roko grupė „Electric light orchestra“.

Darbo partijos Prienų skyriaus informacija

Taip pat skaitykite