Dalius Juodsnukis – „Čegmira 2017“ taurės nugalėtojas

20171104_160127

kvitrin.com

Kaune „Sabonio KC“ vykusiame badmintono „Čegmira 2017“ taurės turnyre dalyvavo ir mūsų krašto  badmintonininkai, atstovaujantys „Svajonės“ ir „Birštono“ badmintono klubams.

Badmintono klubo „Svajonė“ atstovas Dalius Juodsnukis turnyre iškovojo dvi pirmąsias vietas. Jis nugalėjo „Suaugusiųjų B“ grupės asmeniniuose varžybose, o kartu su „Birštono“ klubo atstovu Pauliumi Jūru tapo čempionu ir dvejetų varžybose. Kitiems mūsų krašto badmintonininkams sekėsi prasčiau. Deivydas Žilinskas („Revuonos“ pagrindinė mokykla) pasidalino 11-12 vietas, Darius Mieliauskas (Balbieriškio pagrindinė mokykla) – 17, Augustas Valatka („Revuonos“ pagrindinė mokykla) – 18.

Dvejetų varžybose šioje grupėje varžėsi ir Birštono badmintonininkai. Moterų dvejetų varžybose Birutė Baranauskaitė su Laima Chomskyte iškovojo penktąją vietą. Mišrių dvejetų varžybose Kristijonas Jucys su Birute Baranauskaite pasidalino 11-12 vietas, Laima Chomskytė su partneriu – 13-16 vietas.

„Suaugusiųjų C“ grupėje dvejetų varžybose Kristijonas Jucys su Dariumi Mieliausku ir Augustas Valatka su Deivydu Žilinsku pasidalino 7-8 vietas.