Daliaus Juodsnukio kvietimas boikotuoti atvirą Prienų badmintono čempionatą subliuško

Sėkmngai čempionate pasirodė Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ nariai su treneriu V.R. Sidaravičiumi

Sėkmngai čempionate pasirodė Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ nariai su treneriu V.R. Sidaravičiumi

Povilas Reibutis

Vasario 24 d. Prienų sporto arenoje buvo surengtas atviras Prienų badmintono čempionatas mero taurei laimėti, kuriame dalyvavo keturių šalių badmintonininkai. Čempionate sėkmingai pasirodė Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ (prezidentas V. R. Sidaravičius) nariai, kurie pelnė 4 prizines vietas, iš jų dvi pirmąsias. Vieną prizinę vietą iškovojo Birštono badmintono klubo atstovės.

dalius

Deja, Prienų KKSC organizuotose varžybose nedalyvavo Daliaus Juodsnukio treniruojami „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie varžybose dalyvauja po BK „Svajonė“ vėliava.

Pasak D. Juodsnukio, jis atsisakė dalyvauti varžybose, nes jas organizavo ne vietiniai treneriai, o Kauno, ir buvo organizuotas ne vietiniams badmintonininkams, o atvykėliams. Jis taip pat patikino, jog čempionatą organizavo JSO badmintono klubas iš Kauno. Būtent ši aplinkybė ir privertė jį priimti galutinį sprendimą nedalyvauti atvirame Prienų badmintono čempionate ir agituoti visus ignoruoti šias varžybas, nes jos diskriminuoja vietinius varžybų organizatorius.

D. Juodsnukis pripažino, jog po šių varžybų greičiausiai išsiskirs jo ir Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ keliai, bet ne jo iniciatyva. Taip pat išlieka atviras klausimas ir dėl jo auklėtinių dalyvavimo kitose Prienų KKSC organizuojamose badmintono varžybose.

D. Juodsnukis pakartojo, jog čempionatą organizavo JSO badmintono klubas iš Kauno, o ne Prienų KKSC, nes JSO klubas įvardintas čempionato rengėju Lietuvos badmintono federacijos tinklapyje.

IMGP6045

Prienų KKSC direktorius Audronis Deltuva teigė, jog nesupranta sukelto ažiotažo, nes čempionatą organizavo KKSC badmintono treneris Algirdas Kepežinskas, o įstaiga pasirūpino apdovanojimais. Buvo įteiktos ir Prienų rajono savivaldybės mero taurės.

Pasak įstaigos vadovo, jo nedomina, kas rašoma Lietuvos badmintono federacijos puslapyje.

Prienų KKSC badmintono treneris Algirdas Kepežinskas pasakė, jog čempionate dalyvavo badmintonininkai iš 12 šalies klubų ir svečiai iš Baltarusijos, Latvijos ir Rusijos.

Pasak KKSC trenerio, smagu, kad čempionate dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Balbieriškio badmintono klubo nariai.

A. Kepežinskas pripažino, jog prie čempionato organizavimo prisidėjo, jo pakviesti, JSO klubo nariai, bet nemato tame nieko blogo. Treneris nusiminė, kad čempionate negalėjo sudalyvauti visi Prienų rajone sportuojantys badmintonininkai.

 

Taip pat skaitykite