Dalia Bredelienė paliko Jiezno gimnazijos direktorės postą

Kovo 6 d. Daliai Bredelienei buvo paskutinė diena Jiezno gimnazijos direktorės pareigose. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, kurią patvirtino ir savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, direktorė buvo atleista iš pareigų šalių susitarimu be jokių išeitinių priemokų.
Kalbama, kad D. Bredelienė dirbs Prienų J. Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje. Šios įstaigos vadovė Daiva Čepeliauskenė naujienų portalui kvitrina.com patvirtino, jog pokalbis su D. Bredeliene dėl galimybės dirbti metodininkės pareigose buvo.

Jiezno gimnazijai jau ne pirmą kartą laikinai vadovaus Danutė Bajorienė.

Taip pat skaitykite

11 komentarai

  1. zinau tiesa

    xa xa xa :d kysius veze pilnom bagazinem 🙂 is kur ten jus visi tokie turtingi tokius kysius suduoti ) daugiau nieko juokingiau nesugalvojate? neko daugiau protingo nemokate pasakyti? 🙂 neturiti ko drebti tai tik tiek miegodamos sumastote? tik tiek jusu silpnas protelis nesa? 🙂 paskaitai komentarus ir viskas aisku koks ten jusu kontingento lygis 🙂 koficientas turbut nulinis 🙂 tik tiek silpni proteliai ir tenesa 🙂 kysininkes jus 🙂 🙂 geda jums is didziosios G 🙂

  2. rima

    Jo Jiezne gimnazijoj padirbti neįmanoma,vieni ant kitų loja kaip pasamdyti.Tipo kaltų ieško/.Bet šiuo atveju tai gerai pasielgta,nes skaudino,virkdė visus,to ir nusipelnė. čia nei zailskas nepadėjo, jau ir taip nemazai laiko dangstė gimnazijos juodulius.

  3. laima

    Jo, labai „sąžininga“ Bredelienė. Iš Jiezno gimnazijos dažnai grįždavo su pilnais krepšiais „dovanėlių“, netgi mašinos bagažinė būdavo kai kada pakraunama.Tikrai gera buvo kyšių ėmėja.Juokas manęs neima.