Dakare kokybiškas ryšys palengvina operatyvų darbų atlikimą

Pranešimas spaudai

Ralyje „Dakaras 2013“ startavusi Benedikto Vanago bei šturmano Sauliaus Jurgelėno komanda „General Financing – Autopaslauga“ lenktynių metu naudojasi „TravelSIM“ ryšio paslauga. Vieninteliai ralio automobilių įskaitoje dalyvaujantys atstovai iš Baltijos šalių susisiekti su savo techninės komandos nariais bei palaikyti ryšį su Lietuva gali „TravelSIM“ pagalba.

Pasak B. Vanago, kokybiškas telefono ir interneto ryšys lenktynininkams yra gyvybiškai svarbus. Įvykus incidentui, lenktynininkai turi būti tikri, kad jiems pavyks operatyviai susisiekti su savo aptarnaujančios komandos atstovais.

„Su šturmanu S. Jurgelėnu esame patenkinti, jog sulaukėme „TravelSIM“ paramos. Ši paslauga mums leidžia naudotis pigiu ir kokybišku ryšiu, skambinti ir perduoti didelius informacijos kiekius iš šio pasaulio krašto į Lietuvą. Jei ne užtikrintas ryšys, kažin ar taip operatyviai galėtų būti perduodama informacija inžinierių ir mechanikų komandai, kuri jau laukia pasiruošusi, kol po greičio ruožo sugrįžtame į lenktynių serviso zoną („bivuaką“)”, – sako B. Vanagas.

TravelSIM“ paslaugos vadovas Eduardas Šitikas teigia, kad „TravelSIM“ jau seniai yra tapęs neatsiejamu pagalbininku aktyviai keliaujantiems ir dažnai į užsienį išvykstantiems žmonėms, todėl kompanija nusprendė padėti ir „General Financing – Autopaslauga“ ekipažui.

„Lenktynėse „Dakaras 2013” lietuvių ekipažo laukia ilgas ir sunkus išbandymas, todėl norėjome prisidėti prie komandos sėkmės ir palengvinti jų susisiekimą mobiliuoju ryšiu. Žinome, jog jos nariai ilgai užtruko tobulindami lenktynių techniką bei planuodami logistikos klausimus, daugybę laiko atėmė ir techninės bei administracinės patikros, taigi džiaugiamės, jog komandai neteko papildomai rūpintis mobiliojo ryšio užsienyje klausimais”, – teigia E. Šitikas.

Lietuvių ryšį užtikrinsianti tarptautinio mobiliojo ryšio SIM kortelė „TravelSIM“ yra būtinų ir patogių telekomunikacinių paslaugų kompleksas. Vartotojas gali naudotis įprastomis skambučių, trumpųjų žinučių, mobiliojo interneto paslaugomi, taip pat papildomais privalumais, pavyzdžiui, nemokamų skambučių iš „Skype“ į „TravelSIM“ paslauga. „TravelSIM“ veikia palankiais tarptautiniais ir tarptinkliniais tarifais užsienyje.

 

Dakaro ralis pirmą kartą surengtas 1977 m. Afrikoje. Pietų Amerikoje rengiamos jau penktos lenktynės iš eilės. B. Vanago bei S. Jurgelėno atstovaujama „General Financing – Autopaslauga“ komanda yra pasiryžusi pagerinti lietuvių rekordą – po 14 dienų pasiekti finišą ir patekti į geriausių 20-tuką. Ekipažui, lenktyniaujančiam automobiliu „Oscar“, teks įveikti apie 8000 kilometrų maršrutą bei varžytis su 161 automobilio ekipažu. Ralyje taip pat dalyvauja 196 motociklininkai, tarp jų lietuvis Gintautas Igaris, 40 keturračių bei 76 sunkvežimių ekipažai.

Taip pat skaitykite