Chemijos ir biologijos konkurse varžėsi aštuntokai

IMG_9599Pirmadienį, balandžio 13 dieną, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko Prienų rajono aštuntų klasių mokinių chemijos ir biologijos konkursas „Gamtos labirintai“. Konkursą jau trečią kartą organizuoja „Žiburio“ gimnazijos mokytojos Džiuginta Gaigalienė ir Rasa Kučinskienė bei Prienų rajono švietimo centras. Konkurso tikslai – skatinti mokinius gilinti gamtos mokslų žinias bei mokytis jas taikyti praktiškai, plėsti akiratį, skatinti kūrybiškumą bei iniciatyvumą, bendrauti ir bendradarbiauti. Šiemet konkurse dalyvavo Skriaudžių ir Šilavoto pagrindinių mokyklų, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Stakliškių ir Veiverių  gimnazijų aštuntokai.

Aštuntų klasių mokiniams užduotims atlikti buvo skirta 1,5 valandos: 45 min. –teorinėms užduotims ir 45 min. – integruotam biologijos ir chemijos darbui „Organinės medžiagos“. Praktikos darbą stebėjo ir jame dalyvavo Erasmus+ programos dalyviai.

Visi konkurso dalyviai apdovanoti Prienų „Žiburio“ gimnazijos padėkos raštais. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės administracijos diplomais, o juos parengę mokytojai – padėkos raštais.

Chemijos ir biologijos konkurso „Gamtos labirintai“ nugalėtojai:

I vieta – Gabija Kuzminskaitė,

II vieta – Gintarė Vilkaitė,

III vieta – Agnė Šermukšnytė.

Rūtai Naujokaitei, nuo III vietos laimėtojos atsilikusiai nedideliu taškų skirtumu, buvo įteiktas prizas.

 

Miglė Kazlauskaitė

 

Taip pat skaitykite