„Centro SPA” – vieta, iš kurios išeiname ne tik pagražėjusios, bet ir su gera nuotaika

slide-4

Vilija Čiapaitė

Pavasaris jau gana trankiai beldžiasi į mūsų gyvenimo duris. Pavasarinė saulė glostydama veidus primena, jog būtina mums, moterims, atkreipti dėmesį į savo išvaizdą. Po žiemos norisi atsinaujinti, pasigražinti. Štai mes, moterys, žvelgdamos į veidrodį, dažnai atrandame vieną kitą raukšlelę, saulės išryškintas dėmeles, papilkėjusios veido odos atspalvį. Dažnai susirūpiname tuo ir ieškome būdų, kaip tuos nemalonius po žiemos susikaupusius negerumus pašalinti.

Kad pagerėtų nuotaika ir šypsena nedingtų veide, kad pasijustume kaip ir ta atgimstanti gamta, mes galime sau leisti mažutę šventę – apsilankyti Birštone esančiame „Centro SPA“.

Pagaliau ir aš sau leidau šį malonumą…

Rūpesčio raukšlelė ir nuvedė mane į jaukų, ramybe alsuojantį „Centro SPA“. Mane pasitiko besišypsanti Ingrida.

Jau eidama į šią įstaigą (J. Basanavičiaus a., Birštonas, įėjimas nuo Vytauto g. iš kiemo pusės), sužinojau, jog tai pirmasis privatus SPA centras Birštono kurorte, siūlantis aukščiausios kokybės – grožio studijos ir apartamentų – paslaugas. Malonu, kad „Centro SPA“ veikia neribodamas darbo valandų – dirbama, kuomet tai yra patogu klientams.

Jau iš buvusių klienčių sužinojau, jog „Centro SPA“ teikiamos kokybiškos, o ne kiekybiškos paslaugos. Čia kiekvieną savo svečią apgaubia šiluma ir jaukumu, kiekvieną sutinka ir išlydi su šypsena. Savo svečiams suteikia ne tik fizinį, bet ir dvasinį poilsį. „Centro SPA“ tinkamas pailsėti ir praleisti laiką poroms, šeimoms su vaikučiais, žavioms damoms, galantiškiems ponams, pašėlusiam jaunimui ir garbaus amžiaus žmonėms.

Tačiau man reikėjo paslaugos, kuri susijusi su grožio procedūromis. Internetiniame puslapyje www.centrospa.lt. panaršiau, užsirašiau, kas man labiausiai tiktų, tačiau atėjusi vis tik paprašiau konsultacijos.

Ir štai mano pasirinkta ultragarso terapija, pasirodo, yra neinvazinė, neskausminga ir tinkanti visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai.

Įėjusi į kabinetą visai atsipalaidavau. Atsigulus ant specialaus stalo buvau užklota plonu pledu. Masažistė Kamilė Pilipavičiūtė įgudusiais judesiais pradėjo malonią veidui procedūrą. Pirmiausiai jis buvo nuvalytas rožėmis kvepiančiu pieneliu, po to vėl nušluostytas švelnia kempinėle ir ant veido buvo tepamas vėsus, sakyčiau, šaltmėtinis tirštas gelis. Jau tada pajutau, jog veidui gera ir malonu. Ir štai, ultragarsinis masažas. Atsipalaidavau ir mintimis nuklydau į ramų žiemos vakarą, kuomet eini girgždančiu sniegu ir matai danguje mirksinčias žvaigždes. Vėsus oras atpalaiduoja visus veido raumenis ir sukelia ne norą kalbėti, o tik svajoti. Muzika nugramzdino į fantazijų pasaulį, atpalaidavo ir norėjosi, kad šis procesas nesibaigtų. Bet štai procedūra baigėsi. Nuo veido buvo nuvalyti visi procedūrai naudotų kremų likučiai, veidas vėl kruopščiai buvo apžiūrėtas ir pateptas specialiais kremais.

Buvo pasiūlyta dar kurį laikui pagulėti. Šilta, jauku, o veidas atrodė tarsi pakeitęs savo odos struktūrą – jaunatviškas, gaivus.

Pagaliau pakilau nuo stalo ir priėjusi prie veidrodžio net aiktelėjau. Pasirodo, mano veido odos pokyčiai jau po pirmos procedūros buvo akivaizdūs! Veidas švytėjo! Tarsi pakeista veido oda ir tokia gaiviai jaunatviška. Pojūtis, kuris sruvo iš vidaus, taip pat pakėlė į aukštumas, suteikdamas nuostabų atjaunėjimą.

Besivaišindama šilta arbata pabandžiau pakalbinti Kamilę, kuri ir atliko visą procedūrą. Pasirodo, šios procedūros pagalba mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – „lifting” efektas. Šios procedūros taip pat tinka ir randų mažinimui.

Tačiau mane domino dar ir kitas klausimas. Visiškai atsitiktinai sužinojau, jog Kamilė intensyviai ir kruopščiai ruošiasi būsimam atviram Europos masažo čempionatui, kuris gegužės 18-19 dienomis vyks Palangoje. Paklausta, kaip sekasi, ji atsakė, jog čempionatui tikrai ruošiasi ir jame dalyvaus su jos pačios sukurtais technikos elementais. Koks bus masažo pavadinimas, ji neatskleidė, tačiau sakė, jog tai labai atsakingas darbas, nes pristatant dokumentus su visa masažo eiga, reikia tobulai jį paruošti, juk čempionato metu jau nieko negalės pakeisti.

Po trumpo pokalbio visa švytinti atsisveikinau ir patikinau, jog tikrai dar pasinaudosiu šio privataus „Centro SPA” paslaugomis, nes pojūčiai tikrai geri, o veido oda sakyte sakė, jog visos per rudenį ir žiemą ant odos sukauptos negerovės buvo pašalintos. Namo skriste parskridau ir džiaugiuosi, kad yra tokių vietų, iš kur mes, moterys, išeiname ne tik pagražėjusios, bet ir su gera nuotaika.

Taip pat skaitykite