Birštono vienkiemyje praūžė seniūnijos žaidynės

Karolis Urba

Birželio 27 d. Birštono vienkiemio universaliajame aikštyne buvo surengtos seniūnijos žaidynės, kurios sulaukė didžiulio, ypač jaunimo, susidomėjimo.

Pasak Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio, varžybų vedimo planas buvo koreguojamas, nes tik futbolo turnyre dėl nugalėtojų vardo kovojo 9 komandos.

Krepšinio turnyre, kaip ir tinklinio, triumfavo „Olimpo” vyrukai. Jaunimo grupėje pirmieji buvo krepšininkai iš „Ginio pajėgos” komandos, o tinklinio varžybose pirmavo mišri „Makintošo“ komanda, kurioje žaidė birštoniškė su savo svečiais.

Kol krepšininkai ir futbolininkai aiškinosi, kas bus geresnis, prie smiginio lentos ir pasagos sektoriaus būriavosi individualių sporto šakų atstovai ir atstovės.

Tuo pat metu seniūnijos pastato salėje tyloje žaidė šaškių ir šachmatų mylėtojai.

S. Smailys naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog žaidynės jau atskleidė talentą, kuris tikrai atstovaus seniūniją Lietuvos seniūnijų žaidynėse Jonavoje. Atradimu tapo Ramūnas Muliarčikas, kuris užtikrintai laimėjo smiginio ir pasagos metimo rungtyse.

Virvės traukimo rungtyje panoro varžytis tik dvi komandos. Užtikrintai laimėjo Birštono vienkiemio komanda, kurioje buvo net 2 moterys.

Svarsčių kilnojimo rungtyje stipresnis taip pat buvo Birštono vienkiemio atstovas Kęstas Pranckevičius.

Šaškių ir šachmatų rungtyse moterų grupėje triumfavo Oksana Grigaliūnienė iš Birštono vienkiemio. Kitos dvi prizininkės pasipuošė sidabro ir bronzos medaliais.

Paskutinį medalių komplektą išsidalino futbolininkai. Nugalėtojais tapo be pralaimėjimų žengusi „Žvėrių“ komanda. Antri liko „Kalniečiai“.

Taip pat skaitykite