Birštono taurė dueto „13“ rankose, „Zoro“ iš Birštono – treti

Robertas Travkinas ir Vytautas Gedminas - bronzos laimėtojai

Robertas Travkinas ir Vytautas Gedminas – bronzos laimėtojai

kvitrina.com

Jau tapo tradicija, kad trečiąją kurorto švenčių dieną Birštono petankės aikštyne vyksta dvejetų turnyras miesto taurei laimėti. Šiemet Birštone susirinko petankės mėgėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Lecko ir  Birštono. Dėl taurės kovojo 19 komandų, tarp jų dvejetai iš kurorto „Zoro“ (Vytautas Gedminas, Robertas Travkinas), „Apči“ (Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius), „Birštonas“ (Kristina Justinavičienė, Vytautas Vaitkevičius, Michael Stick) bei mišrus duetas „B2“ (Kęstutis Pranculis, Gytis Neverauskas).


Po keturių parengiamųjų etapų paaiškėjo aštuonios finalino komandos. Kovą dėl taurės tęsė ir 3 Birštono komandos: „Zoro“, „Apči“, „B2“.
Ketvirtfinalio barjerą pavyko peržengti tik „Zoro“ dvejetui. V. Gedminas ir R. Travkinas 13:9 įveikė „Ešerio“ duetą. „Apči“ komanda 4:7 nusileido „Garo MB“ dvejetui, o „B2“ 3:13 „A3“ duetui ir pratęsė kovą tik dėl 5 vietos.
Deja, pusfinalyje „Zoro“ dvejetas 5:6 turėjo pripažinti „A3“ dueto pranašumą. Kovoje dėl trečiosios vietos V. Gedminas ir R. Travkinas 13:2 sutriuškino „Apči“ komandos skriaudikus „Caro MB“ dvejetą ir iškovojo bronzos apdovanojimus.
I. Gedminaitė ir P. Bagdanavičius 13:1 įveikė „Izabelos“ duetą, bet kovoje dėl penktosios vietos buvo bejėgiai prieš „Ešerio“ komandą (2:13).
K. Pranculis su partneriu taip pat neatsilaikė prieš „Ešerio“ dvejetą (6:9), bet kovoje dėl 7 vietos nepasigailėjo „Isabelos“ vyrukų (13:1).


Birštono taurė atiteko Gintarui Račkiui ir Vyčiui Šulinskui („13“), kurie finale įveikė „A3“ duetą (Doringa Burneikienė, Almantas Burneika).
Paguodos turnyrą laimėjo duetas iš Šiaulių Rolandas Žinevičius/Evaldas Kievišas.

Taip pat skaitykite