Birštono sezono uždarymo turnyre – trečioji „Šilagėlės“ vieta

Paulius Bagdanavičius ir Vytautas Gedminas

Paulius Bagdanavičius ir Vytautas Gedminas

 

kvitrina.com

Spalio 15 d. Birštono petankės aikštyne vyko Birštono petankės sezono uždarymo dvejetų turnyras, kuriame  dalyvavo 10 komandų iš Kauno, Šiaulių, Birštono. Tiesa, su kauniečiu Linu Budriku vienoje komandoje žaidė baltarusis Aleksandr Dimitrej, o su šiauliete Andra Ivaniuščenko – prancūzė Anne Sofi Viersano.

Birštono garbę gynė „Šilagėlės“ dvejetas (Vytautas Gedminas ir Paulius Bagdanavičius).

Atrankos etape buvo sužaista po keturis susitikimus. „Šilagėlė“ turnyrą pradėjo įtikinama pergale prieš „A3“ porą (13:3). Ir antrajame ture pergalė buvo lengva – 13:1 nukauta „Belarus“ komanda. Deja, bet trečiajame Birštono komanda „paslydo“ ir turėjo pripažinti „Caro MB“ dvejeto pranašumą (8:13). Ketvirtajame atrankos etapo ture po dramatiškos kovos V. Gedminas ir P. Bagdanavičius 10:9 palaužė „VE“ porą.

Deja, nors „Šilagėlė“ į finalinį ketvirtuką pateko su geriausiu rezultatu, jau pusfinalio susitikime nesugebėjo antrą kartą įveikti „VE“ komandos, kuriai buvo pralaimėta rezultatu 4:13.

Kovoje dėl trečiosios vietos buvo stipresni Birštono petankės meistrai. Jie antrą kartą sutriuškino „Belarus“ dvejetą (13:0) ir iškovojo trečiąją vietą.

Finale „VE“ dvejetas (Voldemaras Barakauskas, Eugenija Karbočienė) 13:11 nugalėjo „Caro MB“ porą (Tautvydas Alenskas, Nerijus Kukcinavičius) ir tapo turnyro nugalėtoju.

 

Taip pat skaitykite