Birštono savivaldybės vadovai keičia darbo stilių

Gegužės 8 d. ir gegužės 10 d. Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės iniciatyva buvo organizuoti du netradiciniai posėdžiai. Gegužės 8 d. vyko išvažiuojamasis posėdis dviračiais, kurio tikslas – apžiūrėti rekreacines zonas, atokvėpio aikšteles, esamus ir naujai tiesiamus dviračių takus prie Birštono tvenkinių ir Žvėrinčiaus miške.

i4n3zk6684
Gegužės 10 d. Savivaldybės merė kartu su administracijos direktoriumi Valentinu Vincu Revucku, Birštono miesto tvarkymo tarnybos, Savivaldybės administracijos atstovais apžiūrėjo kurorto senamiestį, svarbiausius turizmo objektus, įvertino gatvių, šaligatvių, parkų, skverų bei statinių būklę ir aptarė pasiruošimo vasaros sezonui darbus.
Išvažiuojamajame posėdyje gegužės 8 d. dalyvavę Savivaldybės administracijos, Sporto centro atstovai, skulptoriai apžiūrėjo rekreacines zonas, numatė galimų meno erdvių, poilsiaviečių, dviratininkų sustojimo vietų įrengimą Žvėrinčiaus miške. Važiuojant dviračiais, kilo naujų idėjų ir planų, kaip būtų galima sutvarkyti, atnaujinti teritorijas prie kurorto pirmojo ir antrojo tvenkinių bei Žvėrinčiaus miške. Taip pat buvo apsvarstyta galimybė surengti pirmąjį skulptorių plenerą, kuris galėtų būti tęstinis, o jo rezultatai matomi ir rekreacinėse teritorijose, ir Žvėrinčiaus take, tvarkant ir kuriant menines erdves. Išvažiuojamojo posėdžio dalyviai Žvėrinčiaus miške aplankė senąjį ąžuolą, nusprendė ir toliau tęsti ąžuoliukų sodinimo tradiciją, kuri leistų formuoti jauną ąžuolyną. Galutinė išvažiuojamojo posėdžio atkarpa buvo Velniabliūdžio – vienintelės aukštapelkės Prienų kilpoje, primenančios dubenį – pažintinis takas. Buvo apžiūrėta aukštapelkė, medinis per ją nutiestas takas ir nuspręsta kreiptis į urėdiją, kad būtų atnaujintas ir sutvarkytas medinis „tiltas“ per pelkę.
Gegužės 10 d. Savivaldybės merė, Administracijos, miesto tvarkymo tarnybos atstovai apžiūrėjo kurorto statinius, želdinius, gėlynus, įvertino, kuriose miesto erdvėse reikia atnaujinti šaligatvius, gatves, pakeisti šviestuvus, genėti medžius, pasodinti naujų gėlynų ar pastatyti mažosios architektūros elementų.

i340wv6757

Taip pat buvo apžiūrėti šiuo metu savivaldybės teritorijoje vykdomi pastatų atnaujinimo projektai, aptarti ateities planai ir vizijos, ruošiantis aktyviai dalyvauti Europos Sąjungos struktūrinės paramos 2014–2020 metų programavimo laikotarpiu projektuose.
Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite