Birštono savivaldybės merė ir administracijos direktorius susitiko su Prienų PGT Birštono komanda

Spalio 26 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė kartu su administracijos direktoriumi Valentinu Vincu Revucku susitiko su Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Birštono komanda ir jos viršininku Algiu Bucevičiumi. Susitikime taip pat dalyvavo Kauno apskr. priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas pulkininkas Vidas Kerševičius, Kauno apskr. PGV Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas majoras Gintautas Baltrimas, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros Prienų poskyrio viršininkas majoras Darius Giraitis.

Susitikimo metu N. Dirginčienė ir V. V. Revuckas susipažino su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Birštono komandos darbo sąlygomis ir apžiūrėjo, kaip panaudotos lėšos, kurios buvo skirtos vidaus patalpų remontui. Kaip teigė merė, kurorte ypatingas dėmesys skiriamas gyventojų ir poilsiautojų saugumui, todėl yra aktualu nuolat domėtis priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veiklos rezultatais. A. Bucevičius pasidžiaugė, kad saugumo požiūriu Birštonas yra išskirtinis miestas – jame nedaug gaisrų, saugos tarnybos pasižymi atsakingumu ir pareigingumu. Todėl yra prasmingas savivaldybės administracijos ir Birštono komandos tolesnis bendradarbiavimas.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas V. Kerševičius įteikė padėką Birštono savivaldybei už glaudų bendradarbiavimą bei nuoširdžią pagalbą valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai ir padėkojo asmeniškai merei N. Dirginčienei.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite