Birštono savivaldybėje lankėsi Kazlų Rūdos savivaldybės delegacija

Spalio 27 dieną Birštono savivaldybėje lankėsi Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, mero pavaduotoja Ramutė Vinikienė, Tarybos nariai, Tarybos sekretorius Alfonsas Klimas ir mero patarėja Sandra Zaksaitė. Susitikimo tikslas buvo susipažinti su Birštono savivaldybėje vystomais plėtros projektais, pasidalinti patirtimi bei apžiūrėti Birštono kurortą.
Kazlų Rūdos delegaciją maloniai sutiko Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, kuris pristatė Birštono savivaldybėje vykdomus svarbiausius projektus, perspektyvas, kartu su svečiais kalbėjo apie medicininį turizmą, sanatorinį gydymą. Svečiai taip pat domėjosi šilumos ūkio klausimais, kaip Savivaldybei pavyko ilgus metus  neturėti finansinių įsiskolinimų bei kitais klausimais. Svečiai džiaugėsi, kad Birštonas yra gyvas kurortas, turintis aktyvų kultūrinį gyvenimą. Svečiai prisipažino, kad nuolatos lankosi Birštone, naudojasi gydymo ir kultūrinėm paslaugom. Tądien jie irgi turėjo galimybę dar kartą plačiau susipažinti su  „Tulpės“ sanatorijos teikiamom paslaugom.
Susitikimo metu Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius pasidžiaugė galimybe apsilankyti Birštono savivaldybėje tikėdamasis, kad tai bus kaimyniško bendradarbiavimo pradžia, ir pakvietė Birštono savivaldybės Tarybos narius pavasarį apsilankyti Kazlų Rūdoje.

Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite