Birštono petankės meistrai „Ligo Riga“ turnyre – treti

,,Ferrum''  3 vieta su turnyro organixatoriumi Aivids Švarcs

kvitrina.com

Birželio 23-24 dienomis Rygoje pirmą kartą vyko „Ligo Riga“ petankės turnyras, kurį organizavo Rygos petankės klubas (prezidentas Aivids Švars). Jame dalyvavo ir geriausieji Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilalagėlė“ nariai Irma Gedminaitė, Vytautas Gedminas ir Paulius Bagdanavičius.

Prizininku  foto

Turnyre, kuris vyko 2 dienas, dalyvavo 10 komandų. Pirmos dienos varžybas „Ferrum“ trijulė pradėjo 2 pralaimėjimais. Visgi, vėliau situacija pradėjo gerėti ir Birštono komanda iškovojo dvi pergales, o pirmą dieną užbaigė dalindamasi 4-6 vietomis. Antrą dieną mūsų krašto petankės meistrai pergalių varžovams nedalino. Buvo patirtas tik vienas pralaimėjimas ir bendroje įskaitoje po 9 turų „Ferrum“ komanda pakilo į 3-iąją vietą. Pagal turnyro nuostatus, 1-2 vietas užėmusios komandos kovojo dėl nugalėtojo vardo, o 3-4 – dėl trečiosios vietos.

Bendra LIgo turnyro lentele

Birštono trejetas dėl prizinės vietos susitiko su Baltarusijos „Zubraz“ komanda, kuri buvo įveikta 13:3. Deja,

antrasis susitikimas nebuvo toks lengvas. Nors mačo gale „Ferrum“ pirmavo 12:10, bet Baltarusijos komanda išlygino rezultatą. Visgi, lemiamame geime sėkmė lydėjo Birštono trejetą (13:12), kuris tapo „Ligo Riga“ turnyro trečiosios vietos laimėtoju. Organizatoriai tikisi, jog turnyras taps tradiciniu ir jame dalyvaus daugiau komandų iš kitų šalių.

Taip pat skaitykite