„Birštono“ krepšininkams nepavyko iškovoti prizinės vietos „Perkūno taurėje“

310884447_565645848894288_3375670222460126903_n

„Birštono“ komandos krepšininkai, besiruošdami RK„B“L  sezonui, dalyvavo „Perkūno taurės“ turnyre. Aurimo Liuizos auklėtiniai po pralaimėjimo pusfinalyje kovojo mažajame finale. Deja, kurorto komandos krepšininkai prastai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 17 taškų (8:25) deficitą. Po dviejų kėlinių situacija nepasikeitė. „Birštono“ komanda vis dar atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (30:47).

Po didžiosios pertraukos A. Liuizos auklėtinai pradėjo tirpinti taškų deficitą ir po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 13 taškų (46:59). Ketvirtajame kėlinyje „Birštonas“ dar sumažino skirtumą, bet pasivyti varžovų nesugebėjo (71:75). Komanda „Perkūno taurės“ turnyre užėmė ketvirtąją vietą.