„Birštono” krepšininkai neprilygo „Žaibui” iš Kruonio

_IGP1316

Gruodžio 5 d. „Birštono” krepšininkai žaidė LMMKL čempionato rungtynes su „Žaibo” komanda iš Kruonio. Deja, Manto Jančiausko auklėtiniai nesugebėjo pradžiuginti į Birštono gimnazijos salę susirinkusių sirgalių. Visas rungtynes aikštelėje dominavo svečiai iš Kruonio, kurie iškovojo įtikinamą pergalę 14 taškų skirtumu (89:75). Tiesa, iki varžybų pabaigos likus 2 minutėms „Žaibo” pranašumas siekė 23 taškus (64:87).

„Birštono” krepšininkai šalto dušo porciją gavo jau pirmajame kėlinyje, kai „Žaibo” komanda per keletą minučių įgijo 11 taškų persvarą (6:17). Aikštelės šeimininkai dar bandė keisti situaciją ir atsakė spurtu 8:2, sumažindami  skirtumą iki 5 taškų (14:19), bet neilgam, nes „Žaibo” krepšininkai po pirmojo kėlinio vėl turėjo dviženklį pranašumą (16:27).

Antrojo kėlinio pradžioje „Birštono” komandos taškų deficitas padidėjo iki 17 (18:35). Visgi, kurorto krepšininkams didelėmis pastangomis pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų (31:41), bet prastai sužaista kėlinio pabaiga padidino varžovų persvarą iki 17 taškų (31:48).

Rungtynių baigtis jau buvo nulemta po galingo „Žaibo” komandos spurto trečiajame kėlinyje (37:65). Tiesa, M. Jančiausko auklėtiniai dar kartą pabandė grįžti į rungtynes ir sumažino atsilikimą iki 15 taškų (51:66). Deja, bet kėlinio pabaigoje praleisti 7 taškai nubraukė visas pastangas pasivyti varžovus (51:73).

Ketvirtajame kėlinyje dar kartą pasikartojo antrojo ir trečiojo kėlinių scenarijai – kurorto komanda leido varžovams įgyti 26 taškų pranašumą (55:81), o paskui pakilo į lemiamą šturmą, kurio metu pavyko sumažinti skirtumą iki 14 taškų (75:89), bet ne daugiau.

Mindaugas Knyšius pelnė 24 taškus, Povilas Brazdžionis – 15, Raimundas Gerbutavičius – 12, Rokas Marcinkevičius – 7 (8 atkovoti kamuoliai).