Birštono Jaunimo klubo susitikimas su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene

Vasario 17 dieną Birštono Jaunimo klubas suorganizavo susitikimą su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene.

Merę pakvietėme apsilankyti BJK patalpose. Norėjome, kad pamatytų, kur gimsta visos renginių įdėjos, kaip esame susitvarkę vietą, kurioje praleidžiame didžiąją dalį savo laisvalaikio. Merė liko maloniai nustebinta tiek jaukia atmosfera, tiek kūrybinių darbų gausa, kuri plačiai eksponuojama klubo patalpose.

Mūsų pokalbio tikslas buvo supažindinti su savo veikla, bei paties klubo struktūra. Pristatėme savo organizuojamus renginius, įvairius projektus, kuriuose teko dalyvauti, demonstravome turimas nuotraukas, vaizdo įrašus.

Susitikimo metu diskutavome ne tik apie patį klubą, bet ir apie Birštono jaunimą, aktualias šių dienų jaunimo problemas. Kadangi vienas i svarbiausių mūsų klubo tikslų yra įtraukti jauną žmogų į aktyvią veiklą, domėjomės, kokios pagalbos galėtumėm sulaukti savo tikslams įgyvendinti, kokių priemonių reikia imtis, norint integruoti problematišką jaunimą į kultūrinį miesto gyvenimą.

Taip pat aptarėme, ko trūksta mūsų miestui, kuo jaunimas galėtų prisidėti prie miesto gražinimo, bei populiarinimo. Iškėlėme idėjas, kuo Birštono Jaunimo klubas galėtų būti naudingas savo veikla.

Manome, kad susitikimas praėjo puikiai, o su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene kalbėjomės tikrai ne paskutinį kartą. Labai dėkojame merei už mums skirtą laiką, džiaugiamės, kad galėjome taip artimai ir šiltai pabendrauti, likome išklausyti ir suprasti. Tikimės, kad galėsime abipusiai bendradarbiauti ir savo darbais prisidėti prie miesto tobulinimo.

Žingsnelis po žingsnelio siekiame geriausio jaunam žmogui. Juk tik mes patys galime sukurti sau gerovę. Tad pradėkime kiekvienas nuo savęs. Svarbiausia nelikti abiejingiems ir patiems imtis iniciatyvos!

Viktorija Matuzonytė

Taip pat skaitykite