Birštone oficialiai atidarytas lengvosios atletikos ir futbolo stadionas

IMGP7445Birželio 6 d. Birštone atidarytas šiuolaikinis lengvosios atletikos ir futbolo stadionas su 1000 vietų tribūnomis.

Oficialioje atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir simbolinę juostelę perkirpo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Olimpinio komiteto ir sporto departamento vadovai, kitų sportinių organizacijų atstovai, kurorto Tarybos nariai ir administracijos darbuotojai. Ceremoniją stebėjo ir Seimo narys Andrius Palionis su žmona Kristina, jaunieji Birštono ir aplinkinių rajonų sportininkai, kurorto gyventojai, svečiai.

Ministras Pirmininkas prisipažino, jog atidarymo šventės atmosfera jį sužavėjo, ir palinkėjo, kad stadionas visada būtų pilnas sportininkų, ypač Birštono. A. Butkevičius pagyrė savivaldybės vadovus už atliktus darbus, palinkėjo ir ateityje taip gerai tvarkytis bei užsiminė apie universalios sporto salės statybų finansavimą.

Stadiono šeimininkus sveikino Krašto apsaugos ministras J. Olekas, Kūno kultūros sporto departamento direktorius K. Rimšelis,  Tautinio olimpinio komiteto prezidentė D. Gudzinevičiūtė.

Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys iš merės rankų dovanų gavo megafoną, kad galėtų „garsiai“  tvarkytis savo ūkyje.

Deja, po oficialaus stadiono atidarymo suplanuotos varžybos neįvyko dėl smarkaus lietaus, bet S. Smailys ir centro treneriai pažadėjo jas surengti vėliau.

Birštono sporto centro vadovas teigė, jog turi vilties, kad stadiono infrastruktūra bus patraukli sportininkams, ypač lengvaatlečiams. Tiesa, S. Smailys pažymėjo, jog futbolo aikštė dar nebus eksploatuojama, nes reikia leisti sutvirtėti natūraliai dangai.

Visiškai nesenai lengvaatlečių sektoriai buvo išbandyti Birštono ir Prienų rajono mokyklų mokinių ir gavo gerą įvertinimą.

Taip pat skaitykite