Birštonas šventiniu laikotarpiu planuoja sujungti abu Nemuno krantus

Šiais metais Birštono savivaldybė kartu su visa bendruomene šventiniam laikotarpiui ruošiasi labai aktyviai. Jau nuo ankstyvo rudens pradėta galvoti, kokiomis detalėmis ir šventiniais akcentais galima būtų nustebinti kurorto gyventojus bei svečius.

i3rtp59030

Anot Birštono turizmo informacijos centro direktorės Rūtos Kapačinskaitės, kiekvienais metais norisi sutikti į Birštoną atvykusius svečius kuo įdomiau. „Birštono miesto svečiai visuomet klausia, kuo šiais metais juos nustebins kurortas. Apie šventinio laikotarpio programą bei būsimas pramogas smalsiausi kurorto lankytojai teiraujasi jau nuo ankstyvo rudens. Taigi, ruošiantis šventiniam laikotarpiui, bendraujame su kurorto kultūros, apgyvendinimo bei maitinimo įstaigomis, teiraudamiesi apie šventinio laikotarpio staigmenas bei ragindami juos pasiruošti kaip galima geriau. Norisi, kad kurorto svečiai kasmet išsivežtų geras emocijas.“

Kuo šiais metais Birštono savivaldybė nustebins savo gyventojus bei svečius – lieka paslaptyje. Renginio organizatoriai prasitaria, jog šiųmetis šventinis laikotarpis bus išskirtinis. Planuojami net keli šventiniai akcentai, kuriuos apjungs viena bendra tematika. Kaip ir kasmet, Birštonas tradiciškai įžiebs Kalėdų eglę, tiesa, net ne vieną. Šventinio laikotarpio pagrindinis akcentas – simbolinis tiltas, kuris, pasitelkus šiuolaikines technologijas, sujungs abu Nemuno krantus.

Kaip teigė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kiekvienas miestas, ypač kurortai, kasmet galvoja, kaip kuo išskirtiniau papuošti savo aplinką bei nustebinti atvykusiuosius. „Norisi, kad šventiniu laikotarpiu būtų juntama kalėdinė dvasia, kuri suvienytų visą bendruomenę bei praturtintų geromis emocijomis atvykstančius svečius. Vasarą kurortas pritraukia daug svečių iš Lietuvos ir užsienio, o mūsų tikslas – kad žmonės turėtų ką veikti ir žiemą. Todėl nusprendėme, jog nuo eglutės įžiebimo šventės Birštone kiekvieną savaitgalį netrūks įdomių pramogų įvairiose kurorto erdvėse“, – sakė N. Dirginčienė.

Jau gruodžio pradžioje Birštonas įžiebs eglutę. Visą Kalėdų laikotarpį, iki pat Trijų karalių, Birštone bus kuriama šventinė nuotaika. Kurorte netrūks tradicinių bei išskirtinių pramogų, renginių, kuriuose jaukią Kalėdų dvasią galės pajausti visi apsilankę Birštone.

Birštono savivaldybės informacija

 

 

Taip pat skaitykite