Prienų „TonyBet“ krepšininkai lengvai įveikė „Dolphins“ barjerą

Unknown-3

Kovo 10 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai ir antrose BBL ketvirtfinalio rungtynėse buvo stipresni už savo varžovus (69:59) iš Norčiopingo (Švedija) ir žais BBL pusfinalyje.
Tiesa, aikštelės šeimininkai bandė pakeisti situaciją po pirmųjų pralaimėtų rungtynių, bet Prienų komanda, vedama Arvydo Šikšniaus, nebuvo linkusi dalinti pergalių.

Prienų komanda rungtynes pradėjo sėkmingai ir iškart įgijo 4 taškų persvarą (1:5). Aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 9:0  ir persvėrė rezultatą savo naudai (10:5).  „TonyBet“ krepšininkai po Žygimanto Janavičiaus ir Artūro Valeikos taiklių metimų sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (10:9).
Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki trijų taškų (12:9).

Kėlinio pradžioje po Arvydo Šikšniaus iš eilės pelnytų penkių taškų Prienų krepšininkai įgijo dviejų taškų pranašumą (12:14). Aikštelės šeimininkai laimėjo dviejų minučių atkarpą 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (18:14). Laimonas Kisielius pataikė tritaškį ir komandas skyrė tik vienas taškas (18:17), o po A. Šikšniaus eilinio tritaškio rezultatas tapo lygus (20:20). Komandos ilgai negalėjo pelnyti taškų ir beveik per dvi minutes sugebėjo pelnyti po du taškus (22:22).
Pirmieji puolimo badą įveikė „TonyBet“ žaidėjai, laimėdami 1,5 min. atkarpą 6:0 ir išsiveržė į priekį (22:28). Ir nors varžovai pataikė tritaškį (25:28), Prienų puolimas jau buvo sunkiai sustabdomas, o po Martyno Linkevičiaus tritaškio skirtumas tarp komandų padidėjo iki 12 taškų (28:40).

Kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 9 taškų (31:40). Mindaugas Lukauskis įmetė 3 baudos metimus ir Prienų komanda susigrąžino 12 taškų persvarą (31:43). Kėliniui įpusėjus komandas vis skyrė tie patys 12 taškų (33:45). Po L. Kisieliaus iš eilės pelnytų 4 taškų Prienų komandos pranašumas siekė 18 taškų (33:51). Paskutines 3 kėlinio minutes prieniškiams nepavyko pelnyti nei vieno taško, o varžovai laimėjo atkarpą 9:0 ir po trijų kėlinių „TonyBet“ persvara sumažėjo iki 10 taškų (41:51).

Kėlinio pradžioje A. Šikšnius „įsūdė“ dar vieną tritaškį ir Prienų komandos pranašumas padidėjo iki 12 taškų (44:56). Aikštelės šeimininkai suskubo paimti minutės pertraukėlę ir po jos pradėjo mažinti skirtumą. Tiesa, „TonyBet“ komandoje aikštelėje jau buvo ir jaunieji žaidėjai. Likus iki kėlinio pabaigos 2 min. komandas skyrė tik 3 taškai (59:62). Bet šios dienos komandos lyderis A. Šikšnius neleido varžovams persverti rezultato. Jis įmetė šeštąjį savo tritaškį, pataikė dvitaškį ir padidino Prienų komandos persvarą iki 8 taškų (59:67). Vaido Čepukaičio dvitaškis padėjo tašką rungtynėse (59:69) ir atidavė komandai kelialapį į BBL pusfinalį.

Arvydas Šikšnius pelnė 26 taškus (6/8 tritaškiai), Mindaugas Lukauskis -12, Martynas Linkevičius -10.