Banguotas žaidimas, išlipimai iš „duobių“, bet finale – dar vienas pralaimėjimas

IMGP0312 2

Kovo 10 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL išvykos rungtynes su „Tauragės“ komanda. Deja, bet tolimas kelias, nedidelė rotacija bei banguotas žaidimas finale virto dar viena nesėkme (70:77).

Prienų komandai nuolat reikėjo vytis aikštelės šeimininkus.

Rungtynes svečiai pradėjo nervingai, o aikštelės šeimininkai iš karto išsiveržė į priekį (0:7). Tik po trijų minučių Prienų komanda pelnė pirmuosius  taškus (2:7). Tomas Stankevičius sumažino atsilikimą iki 2 taškų (5:7). Deja, bet atsigauti nepavyko. Tauragės komanda vėl spurtavo 7:0 (5:14). Ir šis varžovų pabėgimas buvo suvaldytas ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik 4 taškai (17:21).

Antrojo kėlinio pradžioje „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai laimėjo atkarpą 7:2 ir išsiveržė į priekį (23:24). Ir šį kartą atitrūkti nepavyko. Antroje antrojo kėlinio pusėje Tauragės krepšininkai du kartus spurtavo po 8:0 ir po dviejų kėlinių jau turėjo 12 taškų persvarą (30:42).

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo triuškinti svečius (34:53, 42:62). Tiesa, kėlinio pabaigą Prienų komandai pavyko sužaisti sėkmingai ir po trijų kėlinių jos deficitas siekė 13 taškų (49:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai įsivažiavo ir net sumažino atsilikimą iki 6 taškų (62:68). Bet ir ši sėkminga atkarpa netapo proveržiu. Aikštelės šeimininkai neleido svečiams perimti iniciatyvos ir „išrašė“ Prienų komandai dar vieną pralaimėjimą (70:77).

Arnas Tilindė pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tomo Stankevičiaus sąskaitoje 14 (5), Pauliaus Gvazdaičio – 12 (6), Osvaldo Mačernio – 10, Nojaus Lebsko – 9 taškai.

Labas GAS-KKSC“ krepšininkai neblogai kovojo dėl kamuolių (31/32), žaidė, kaip reta, komandiškai (20/13), bet suklydo net 19 kartų.

Komanda su 9 pergalėmis ir 18 pralaimėjimų užima 12-ąją vietą. Reguliariajame čempionate liko sužaisti trejas rungtynes. Dvejos iš jų namų aikštelėje.