Balbieriškio badmintonininkų startai respublikiniuose turnyruose

Praėjusį savaitgalį (lapkričio 26 – 27 d.) Balbieriškio badmintonininkai vienu metu dalyvavo dvejuose – Vilniuje ir Klaipėdoje vykusiuose turnyruose. Vilniuje vykusiame Lietuvos makabi Vilniaus „Grand prix“ badmintono čempionate kartu su stipriausiais šalies badmintonininkais žaidė Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai Neringa Žvirblytė, Mantas Šatrauskas, Matas Kavaliauskas bei „Svajonės“ klubo nariai Aurimas Kurapka ir Dalius Juodsnukis.

Žaidžiant vyrų vienetą

Mantas Šatrauskas iškovojo 6-tą vietą, Dalius Juodsnukis – 7-tą, Aurimas Kurapka – 9-tą, Matas Kavaliauskas – 11-tą vietą (iš 16 dalyvių).

Žaidžiant vyrų dvejetą

Mantas Šatrauskas ir Aurimas Kurapka iškovojo 4-tą vietą, o Matas Kavaliauskas ir Dalius Juodsnukis – 6-tą vietą (iš 11 porų).

Žaidžiant moterų vienetą

Neringa Žvirblytė iškovojo 4-tą vietą (iš 11 dalyvių), o žaidžiant moterų dvejetą ji ir Justina Kecoriūtė pelnė 3-čią vietą (iš 9 porų).

Jaunieji Balbieriškio pagrindinės mokyklos badmintonininkai Eitvydas Seilius, Osvaldas Aliulis, Aistė Kurapkaitė, Meda Kavaliauskaitė, Gerda Trakymaitė ir Ernesta Kurapkaitė (atstovaujantys U-15 ir U-13 amžiaus grupėms) žaidė Klaipėdoje Žemaitijos taurės antrojo etapo turnyre.

Sėkmingiausiai kovojo Eitvydas Seilius, tik finale nusileidęs pajėgiam tauragiškiui P. Bartušiui. Žaisdamas vyrų dvejetą poroje su Osvaldu Aliuliu, Eitvydas taip pat iškovojo antrąją vietą.U-13 merginų grupėje pagirtinai žaidė Gerda Trakymaitė, iškovojusi 5-tą vietą (iš 24 dalyvių).

Žaidžiant moterų dvejetą, Aistė ir Meda (U-15 grupėje) iškovojo 3-čią vietą, o Gerda ir Ernesta (U-13 grupėje) – taip pat trečią.