Balbieriškietė liko per žingsnį nuo Tritaškių konkurso nugalėtojos titulo

Karolis Urba

LMKL Žvaigždžių dienos tritaškių konkurse dalyvavo devynios taikliosios lygos rankytės. Tarp jų ir „Utenos“ komandoje žaidžianti balbieriškietė Rita Žilinskaitė.

Lina Aglinskaitė iš Klaipėdos „Fortūnos“ surinko 11 taškų, Gintarė Jasiunskaitė – 10 („Hoptrans-Sirenos“). Pirmoji grosmeistrišką sumą surinko Ligita Kinkevičienė iš Marijampolės (17). Lidija Panasiuk iš „Rūta-Universitetas“ (Šiauliai) komandos tesurinko 9 taškus, „Aistės-LSU“ atstovė Dovilė Saurazaitė – 10, 9 taškai „Jaunųjų talentų“ žaidėjos Austėjos Širšinaitytės sąskaitoje.

„Kibirkšties-Viči-IKI“ žaidėja Rima Valentienė sumetė 12 taškų ir tapo antrąja pusfinalio dalyve.

Publikos džiaugsmui, kraštietė Rita Žilinskaitė surinko 15 taškų ir taip pat pateko į pusfinalį. Jo ribą peržengė ir 16 taškų surinkusi Ela Briedytė.

Antrojo pusfinalio kovas pradėjusi Rima Valentienė nesusitvarkė su jauduliu ir surinko tik 13 taškų. Ir vėl pradžiugino balbieriškietė R. Žilinskaitė, surinkusi net 18 taškų. E. Briedytė stuktelėjo dar geriau, nes surinko 19 taškų. Pirmojo etapo lyderė L. Kinkevičienė neišlaikė įtampos ir turėjo tenkintis 14 taškų.

Finalas vyko tarp Ritos ir Elos. Abi žaidėjos surinko žymiai mažiau taškų nei pusfinalyje. Viena iš jų 10, kita – 12. Deja, tik 10 taškų surinko antra R. Žilinskaitė, o tritaškių konkursą laimėjo E. Briedytė iš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“.

Taip pat skaitykite