Atvirame salės futbolo čempionate

Kovo 24 d. Prienų KKSC mini arenoje buvo sužaisti trys atviro Prienų salės futbolo čempionato mačai. Organizatorių sprendimu buvo peržaistos Balbieriškio ir Stakliškių komandų rungtynės. Ir šį kartą Balbieriškio futbolininkai buvo stipresni (13:2). Jau po pirmojo kėlinio jie turėjo penkių įvarčių pranašumą (5:0). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė: dažniausiai įvarčiai krito į Stakliškių komandos vartus.

„Jiezno II“ ir „Stadiono“ komandų susitikime sirgaliai pamatė su skirtingus kėlinius. Pirmame dominavo „Stadiono“ futbolininkai (5:1), bet antrame Jiezno jaunimas rimtai pasipriešino labiau patyrusiems futbolininkams (4:4). Visgi pergalę rezultatu 9:5 šventė „Stadiono“ komanda.

Už Jiezno jaunimo pralaimėjimą atsilygino vyresnieji jiezniškiai, įtikinamai įveikę „Vėjo“ futbolininkus (12:2). Jau po pirmojo kėlinio „Jiezno I“ futbolininkai pirmavo 6:0.