Atostogos užsienyje: kaip sumaniai susikrauti lagaminą?

Norint atitrūkti nuo kasdienybės ir maksimaliai atsipalaiduoti atostogų metu, svarbu ne tik įsigyti patikusį kelionės pasiūlymą, bet ir tinkamai susikrauti lagaminą. Įsidėję reikalingus daiktus, būsite viskam pasiruošę ir, keliaudami atgal su lauktuvėmis, galėsite išvengti nerimo dėl per didelio bagažo svorio. Tad toliau dalinamės naudingomis įžvalgomis, leisiančiomis sumaniai sukrauti lagaminą.

Susikraukite kelionių vaistinėlę
Tiek prabangios, tiek pigios poilsinės kelionės metu gali nutikti nemalonumu, pavyzdžiui, suskausti pilvą, galvą ar net atsirasti virškinimo sutrikimų. Dėl to pirmiausia rekomenduojama pasirūpinti vaistinėle. Joje turėtų būti vaistai skausmo malšinimui, virškinimo gerinimui, pleistrai, dezinfekcinės priemonės ir, jeigu reikia, receptiniai vaistai bei jų receptas išverstas į anglų kalbą. Tai naudinga tuo atveju, jeigu vaistai pasimestų arba baigtųsi ir reikėtų įsigyti naują pakuotę.

Susukite drabužius
Priklausomai nuo krypties ir sezoniškumo, atitinkamai atsirinkite drabužius, kuriuos dėvėsite atostogų metu. Stenkitės nepersistengti ir vienai dienai turėkite 1–2 galimas aprangas. Geriausia, derinti skirtingas palaidines su įvairiais šortais ar sijonais.
Be to, rekomenduojame, drabužius susukti, nes taip sutaupysite daugiau vietos lagamine. Į ritinį sukamus drabužius stipriai suspauskite ir sukite nuo drabužio viršaus iki apačios arba atvirkščiai. Jeigu į lagaminą dedate avalynę, į jos vidų galite sudėti kojines ar kitus susuktus drabužius. Tokiu būdu ne tik sutaupysite vietos, bet ir galėsite išsaugoti avalynės formą.

Sugrupuokite kosmetiką
Nors viešbučiuose yra muilo, prausimosi reikmenų, daugelis mėgsta vežtis savo įprastas priemones. Tam, kad būtų patogiau, grožio reikmenis sugrupuokite atskiruose maišeliuose. Pavyzdžiui, dušo reikmenis sudėkite į vieną maišelį, makiažo priemones – į kitą. Tokiu atveju, atvykus į viešbutį nereikės išversti viso lagamino ieškant kūno kremo ar dantų pastos.

Sluoksniuokite daiktus
Didžioji dalis lagaminų yra vertikalūs, todėl geriausia sunkesnius, tvirtesnius daiktus krauti arčiau ratukų. Taip svoris pasiskirstys pakankamai tolygiai ir pavyks išvengti nemalonumų. Pavyzdžiui, į lagamino apačią dėkite didesnius drabužių ritinėlius ir sunkesnes kosmetikos priemones, o į viršų – apatinį trikotažą, makiažo priemones ir pan.
Taigi, atsižvelgę į aukščiau pateiktas įžvalgas, ne tik sumaniai, bet ir lengvai susikrausite lagaminą. Viskuo pasirūpinę, galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir mėgautis maloniomis atostogų akimirkomis su artimaisiais. Svarbiausia žinoti bagažo apribojimus, kad pavyktų išvengti nemalonių staigmenų atvykus į oro uostą.

Taip pat skaitykite