Atkrintamųjų varžybų starte – „Milastos“ pralaimėjimas vienu tašku

337125492_249692574066224_930994908656324987_n 2

Kovo 25 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai pradėjo atkrintamųjų varžybų maratoną. Pirmuoju išbandymu tapo išvyka į Skuodą, kur Aurimo Liuizos auklėtiniai susitiko su Skuodo KKSC-„Kuršasta“.

Visas rungtynes vyko dinamiška kova, nors aikštelės šeimininkai dažniau kontroliavo žaidimo eigą.

Pirmajame kėlinyje svečiai turėjo 7 taškų deficitą (15:8, 17:10), bet sugebėjo skirtumą panaikinti (22:22). Tiesa, po pirmojo kėlinio Skuodo komanda pirmavo trijų taškų skirtumu (25:22).

Antrajame kėlinyje pasikartojo pirmojo scenarijus. Kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai susikrovė 10 taškų persvarą (32:22), bet Birštono komanda ir šioje situacijoje atsilikimą panaikino (34:34). Deja, pabaigoje vėl geriau sužaidė Skuodo krepšininkai (40:35).

Trečiasis kėlinys pasižymėjo apylyge kova. Ir nors „Kuršasta“ kėlinio pradžioje vėl šiek tiek atitrūko (46:40), „Milastos“ krepšininkai ne tik panaikino taškų deficitą, bet ir išėjo į priekį (46:48). Visą likusį laiką pirmavo tai viena, tai kita komanda, o po trijų kėlinių buvo lygus rezultatas (62:62).

Ketvirtajame kėlinyje ilgą laiką žaidimas vyko taškas į tašką, bet einant rungtynėms į pabaigą aikštelės šeimininkai įgijo 6 taškų persvarą (77:71). Tiesa, rezultatyviausi „Milastos“ žaidėjai Andrius Gedminas ir Vytautas Jakubaitis sumažino skirtumą iki vieno taško (77:76), bet iškovoti pergalę jau nebeliko laiko.

Andriaus Gedmino sąskaitoje 21 taškas, Vytauto Jakubaičio – 15.

Kovo 29 d. 20 val. Birštono komanda priims „Kuršastą“ savo aikštelėje.