Ar šeštadienį  Balbieriškyje vykusi krepšinio fiesta virs tradicine? 

IMGP5301

Karolis Urba 

kvitrina.com

Rugpjūčio 1 d. Balbieriškyje pirmą kartą buvo surengtas žinomo šalyje krepšininko Žygimanto Janavičiaus vardo 3×3 krepšinio turnyras. Jo sumanytoja tapo balbieriškietė Rita Žilinskaitė, kuri pati gerai žinoma moterų krepšinio pasaulyje. Turnyras pavyko, nes jame panoro dalyvauti žymiai daugiau komandų nei planavo organizatoriai.

Krepšininkai varžėsi jaunimo ir suaugusiųjų grupėse. Galima iškart pasakyti, jog abiejų grupių finalai buvo fantastiški. Jaunimo grupėje Kaunas varžėsi su Vilniumi ir šį kartą kauniečiai buvo šiek tiek stipresni.

Suaugusiųjų grupėje buvo du finalai – Mažosios taurės ir Didžiosios. Mažosios taurės finale kovėsi Pakuonio krepšininkai ir liko antri.

Didžiajame finale dzūkai po pratęsimo palaužė favoritus kauniečių „Dainavą“. Ant prizinės pakylos stovėjo ir Balbieriškio komanda, sudaryta iš mūsų krašto krepšininkų.

IMGP4580

Krepšinio treneris Virginijus Šeškus gavęs žodį iškart pasakė, jog turnyras privalo tapti tradiciniu, nes senokai tokio formato varžybose matė tiek daug dinamiškų kovų. Anot jo, organizatoriai sugebėjo surengti tikrą krepšinio fiestą, į kurią atvyko entuziastai iš visos šalies. Net gamta buvo organizatorių pusėje ir dangus prakiuro tik po geriausios turnyro komandos apdovanojimo, lyg norėdamas prisidėti prie sveikinimų. 

IMGP4515

Smagu, kad šalyje gerai žinomi krepšininkai suranda galimybę tokius turnyrus rengti mažuose miesteliuose. Tai rodo, kad Lietuvoje krepšinio dvasia gyvuoja kiekviename šalies kampelyje, o ne tik didžiuosiuose miestuose.

Taip pat skaitykite