A.Mikėno sportinio ėjimo memoriale – keturių šalių sportininkai, ištvermės pavyzdys ir užtikrinta Liberto Kuliešos pergalė

Balandžio 27 d. 38-tąjį kartą Birštone buvo surengtas brolių Jono ir Povilo Juozaičių inicijuotas Antano Mikėno sportinio ėjimo memorialas. Į tradicines varžybas atvyko sportininkai iš keturių šalių (Latvija, Lenkija, Prancūzija, Lietuva). Iš viso užsiregistravo 165 įvairaus amžiaus ėjikai iš 23 klubų. Sportininkai kovojo 14 rungčių. Aukso medaliai iškeliavo į Latviją (3), Lenkiją (1), Krakes (2), Švenčionis (2), Jonavą (1), Kauną (1), Vilnių (1), Šiaulius (1), Druskininkus (1), Birštoną (1).

Mūsų krašto sportininkai iškovojo keturias prizines vietas. Birštono ėjikai užėmė pirmąją (Libertas Kulieša), antrąją (Armanda Tolytė, Dovydas Januškevičius) vietas. Prienams antrąją vietą iškovojo Miglė Damynaitė.

Latvis iš Preili Normunds Ivzans savo amžiaus grupėje iškovojo du aukso medalius (5000 m ir 10000 m). Užtikrintai savo distanciją įveikė Birštono SC atstovas Libertas Kulieša.
Šį kartą memoriale dėl įvairių priežasčių nedalyvavo geriausieji šalies ėjikai, bet varžybos praėjo organizuotai ir sulaukė gerų atsiliepimų.

Varžybas stebėjo ir apdovanojimus įteikė Antano Mikėno dukra Eglė Juodeikienė (Mikėnaitė), Birštono savivaldybės vicemeras Edvardas Citvaras, Birštono SC direktoriaus pavaduotojas Aurimas Liuiza.