„Rūdupis“ tiki sėkme Europos taurės startiniame mače

Lapkričio 15 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai rytinėje treniruotėje daugiau dėmesio skyrė taktiniams sumanymams, nes buvo gauta papildoma informacija apie šiandieninį varžovą Europos taurės turnyre. „Gas Terra Flames“ komandos žaidimas greitas ir pakankamai individualus. Varžovai mėgsta greitą puolimą ir mesti tritaškius. Turi gerai besiginantį centrą.
Bet tai yra nuotaikos komanda, todėl būtina neleisti nuo pat rungtynių pradžios jos krepšininkams laisvai judėti ir mesti į krepšį. „Rūdupis“ – gerai besiginanti komanda, todėl būtent gynybą ir akcentavo rytinėje treniruotėje Prienų komandos strategas. Lietuviai taip pat moka pataikyti iš tritaškių zonos, todėl labai svarbu, kaip seksis komandos snaiperiams. O tritaškius mėgsta mesti visi komandos žaidėjai.
Komandos treneriai tikisi, kad kaip visada solidžiai sužais Povilas Butkevičius, o patyrę Dainius Šalenga ir Gintaras Kadžiulis rungtynių metu padės susidoroti su jauduliu.
Kalbinti krepšininkai teigė, kad yra pasiruošę kovai ir sėkmingai rungtynių baigčiai.
Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, „Rūdupis“ salėje turės savo sirgalių. Pirminiais duomenimis, lietuvius palaikys apie 50 sirgalių grupė.

Taip pat skaitykite