„Rūdupis“ sužaidė draugiškas rungtynes

Rugsėjo 3 d. Prienų “Rūdupio” krepšininkai, besiruošdami 2011/2012 m. sezonui, sužaidė draugiškas rungtynes su regioninėje lygoje žaidžiančia Birštono “Jazz-Diremtos” komanda. Tai buvo pirmos naujos sudėties komandos rungtynės. “Rūdupio” vyr. treneris Virginijus Šeškus po rungtynių sakė, jog nors rungtynės buvo treniruotės pobūdžio, bet leido sudaryti vieną, kitą nuomonę apie žaidėjus.
Kas laimės rungtynes ir prieš mačą nebuvo abejonių. Pirmoje pusėje “Rūdupis” užtikrintai pirmavo ir po dviejų kėlinių pirmavo 25 taškų skirtumu (43:18). Po didžiosios  pertraukos  “Jazz-Diremtos” jaunimas pradėjo žaisti agresyviau ir “Rūdupio” gynyba bei puolimas pradėjo strigti. Tiesa, LKL komanda rungtynių pabaigoje padidino savo pranašumą iki 32 taškų (80:48), bet atskirais momentais jaunieji Birštono komandos žaidėjai priversdavo žymiai patyrusius “Rūdupio” žaidėjus kaip reikiant paprakaituoti.
Po pirmų rungtynių daryti kokias išvadas apie komandos žaidimą kol kas sunku, bet iš šalies atrodė, kad ne visi žaidėjai surasdavo sau vietą aikštelėje.
O “Jazz-Diremtos” jaunimą reikia pagirti, kad drąsiai kovojo nepaisydami patyrusių “Rūdupio” žaidėjų autoriteto.
Rugpjūčio 2 d. “Jazz-Diremtos” komanda žaidė draugiškas rungtynes su “Žalgirio – Sabonio mokyklos” krepšininkais ir tame mače rimtai pasipriešino NKL žaidžiančiai komandai. Rungtynės pralaimėtos trimis taškais (77:80). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (36:36).
Komandos vadovas Remigijus Daugėla naujienų portalui kvitrina.com sakė, kad rungtynėse su “Žalgirio” dubleriais taškus pelnė dešimt žaidėjų, o rezultatyviausiai žaidė Paulius Petrilevičius, kuris pelnė 11 taškų bei atkovojo 8 kamuolius.