„Rūdupio-KKSC“ jaunimas parklupdė „Sabonio krepšinio centro“ krepšininkus

Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai RKL čempionato rungtynėse su „Sabonio krepšinio centro“ komanda parodė charakterį ir be Domanto Šeškaus įveikė vieną pogrupio lyderių.
Nuo pat rungtynių pradžios prieniškiai žaidė susikaupę gynyboje ir agresyviai puolime. Tokia taktika davė naudos, ir po pirmo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo 11 taškų (27:16). Po dviejų kėlinių „Rūdupio-KKSC“ pranašumas siekė 14 taškų (42:28).
Po didžiosios pertraukos Prienų komanda nemažino apsisukimų ir didino skirtumą. Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 27 taškų, o rungtynes „Rūdupio-KKSC“ komanda laimėjo 28 taškų skirtumu (79:51).
Mantvydas Gečionis į varžovų krepšį įmetė 16 taškų, Tautvydas Žioba – 13, Darius Kuzmickas – 12, Karolis Abramavičius – 10.