„Jazz-Diremta“ keliasi į NKL

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšinio komanda 2012/2013 m. sezone žais ne Regionų, o Nacionalinėje krepšinio lygoje. Pasak krepšinio klubo „Jazz“ prezidento Remigijaus Daugėlos, Birštono komanda NKL užims Kauno „LKKA-Atleto“ vietą. Kaip žinome, LKKA studentai šiame sezone žais LKL čempionate.

Tiesa, Birštono krepšininkai namų rungtynių negalės žaisti Birštono gimnazijos salėje, todėl A. Daugėlos žvilgsniai nukreipti į Prienus, kur yra net dvi NKL reikalavimus atitinkančios salės. „Jazz-Diremtos“ vadovas teigė, jog nieko prieš būtų du kartus per savaitę treniruotis ir namų rungtynes žaisti Prienų KKSC mini arenoje, kurioje ne vienerius metus žaidė „Prienų“ klubo komanda.

R. Daugėla taip pat užsiminė, kad RKAL atsilaisvino „Jazz-Diremtos“ vieta. Anot jo, yra galimybė Prienų jaunimui, rungtyniaujančiam RKL iš „B“ lygos pereiti į „A“. BC „Jazz“ prezidento teigimu, būtų smagu, kad „A“ lygoje žaistų bendra iš Prienų ir Birštono žaidėjų suburta komanda. Pasak R. Daugėlos, būtų taip pat neblogai, kad suburta komanda namų rungtynes galėtų žaisti ir Birštono gimnazijos salėje.

Tiesą pasakius, nebloga idėja suvienyti Birštono ir Prienų jėgas ir kartu garsinti mūsų kraštą.

Taip pat skaitykite