„Jazz-Diremta“ LKF taurės turnyrą pradėjo pralaimėjimu

Birštono „Jazz-Diremta“ krepšininkai LKF taurės II turo rungtynes su Vilniaus „TonyBet“ komanda pradėjo pralaimėjimu. Jauna ir ambicinga po Birštono vėliava susibūrusi komanda dramatiškoje kovoje rezultatu 80:83 turėjo pripažinti žymiai patyrusių veteranų pranašumą.
Pirmus du kėlinius „Jazz-Diremtos“ krepšininkai žaidė pagirtinai ir po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu (49:38). Trečiame kėlinyje pradėjo strigti Birštono komandos puolimas ir po trijų kėlinių jų pranašumas sumažėjo iki 8 taškų (65:57). Ketvirtame kėlinyje jaunieji „Jazz-Diremtos“ krepšininkai ne tik prastokai atakavo varžovų krepšį, bet ir nesugebėdavo apsiginti. Po pralaimėto ketvirto kėlinio, buvo pralaimėtos ir rungtynės (80:83).
Birštono komandoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Mickevičius (16 taškų), Domantas Aputis (15) ir Vaidas Valiulis (12).
„TonyBet“ komandoje nesustabdomas buvo Mindaugas Budzinauskas (29 taškai).
Spalio 4 d. Vilniuje bus žaidžiamos atsakomosios rungtynės.