• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Žinios iš Jiezno gimnazijos

Gegužės 19 d. 13 mūsų gimnazistų laikė pirmą egzaminą: anglų kalbos. Egzaminas vyko Prienų „Žiburio“ gimnazijoje. Abiturientai buvo nusiteikę gerai, tikisi, kad egzaminas tikrai pavyko, rezultatus sužinosime birželio pabaigoje.

Labiausiai nerimauja klasės vadovė ir anglų k. mokytoja J. Bartusevičienė.

Gegužės 22 d. nuo pat ryto pirmoje b klasėje šurmuliavo „gyvasis raidynas“. Pirmokai laukė svečių – savo tėvelių ir kitų klasių mokinių bei mokytojų. Pasipuošę spalvingomis raidžių karūnėlėmis, vaikai pakvietė į nuotaikingą „Abėcėlės šventę“, kurios dalyviai buvo ne tik jie patys, bet ir antrokai, trečiokai, ketvirtokai. Tėveliai taip pat neliko nuošalyje. Šventės metu vaikai atliko įvairias užduotis, šoko, dainavo, žaidė, vaidino.Tokia graži šventė nebūtų buvusi be pirmos b klasės mokytojos Ramutės Kandrotienės.

Gegužės 22 d. Jiezno gimnazijos jaunieji šauliai, vadovaujami mokytojo S. Žalio, jaunųjų šaulių lengvosios atletikos varžybose užėmė I vietą ir penktus metus iš eilės iškovojo taurę.

1000 m bėgime E. Bajoras pagerino asmeninį rekordą ir užėmė I vietą. G. Aleknavičius svarsčio kilnojimo rungtyje užėmė III vietą, D. Valenta kamuoliuko metimo rungtyje – II vietą.

Virvės traukime komanda buvo trečia.

Gegužės 24 d. gimnazijoje vyko diskusija „Kokia pamoka man patinka“. Pravedė soc. pedagogė D. Mazuronienė ir psichologė J. Klimantavičienė.

Dar balandžio mėnesį 5-8 ir1g-3g klasių mokiniai atsakinėjo į anketos klausimus apie pamoką. Susumavus anketos duomenis išaiškėjo, kad 5-8 klasių mokiniams labiausiai patinka geografija, istorija, kūno kultūra, dailė, anglų k., tikyba. 1g-3g klasėse – kūno kultūra, istorija, dailė.

Diskusijos vyko 5-8 ir 1g-3g klasėse atskirai. Jas pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Bajorienė. Pavaduotoja nuotaikingai ir įdomiai nuteikė mokinius diskusijai, pristatydama šiuolaikinę mokyklą, mokytoją, pamoką.

Soc. pedagogė D. Mazuronienė pristatė anketos duomenis, o psichologė J. Klimantavičienė padiskutavo su mokiniais apie pamoką ir padarė išvadas, kad jie nori griežtų mokytojų, bet įdomių pamokų ir daugiau pažymių.

Gegužės 24 d. gimnazijoje svečiavosi Stakliškių vidurinės mokyklos futbolistai. Sužaistos draugiškos varžybos su mūsų gimnazijos futbolininkais. Varžybos baigėsi rezultatu 1:1. Po baudinių rezultatu 3:4 laimėjo Stakliškių vidurinės mokyklos mokiniai.

Nuo seno garsus Jieznas futbolininkais. Tuo ir didžiuojamasi. Bet…..

Jau ne pirmą kartą mūsų gimnazijos futbolininkai pralaimi dėl to, kad nevaldo savo emocijų, galvoja, kad treniruočių metu paspardę į tuščius vartus gali laimėti. O kur ištvermė?

Net trys žaidėjai už grubų žaidimą buvo išvaryti iš aikštės.

Šis pralaimėjimas turėtų būti didelė pamoka mūsų gimnazijos futbolininkams. O kaip bus, priklausys nuo jų pačių.

Jiezno gimnazijos informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti