•  

     

     

     

     

Želkūnų bendruomenė – „Maximos“ projekto „Mes – bendruomenė“ nugalėtoja

„Mes – bendruomenė“

kvitrina.com

Prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas projektas „Mes – bendruomenė“ baigėsi. Išrinkti 15 nugalėtojų, kurie pasidalins per 90 000 eurų. Tarp jų ir Prienų rajono savivaldybės Želkūnų bendruomenės projektas Kaimas gyvuos, kol gyvuos tradicijos“.


zelkunai

Balandžio 22 d. Želkūnų bendruomenės pirmininkė Sonata Labanauskienė su naujienų portalu kvitrina.com pasidalino savo mintimis apie dalyvavimą „Maximos“ projekte.
Anot pirmininkės, savo veiklose bendruomenės nariai niekada nepamiršta krašto tradicijų. Bet neretai geroms idėjoms įgyvendinti trūksta lėšų. „Maximos“ iniciatyva padėti bendruomenėms įgyvendinti savo idėjas suteikė vilčių:
„Seniai svajojame senoviniame pečiuje su duonkepe kepti tikrą lietuvišką duoną, pyragus ir – kaip be bandų. Neturime centrinio šildymo, bet norime, kad edukacijos vyktų šiltose patalpose, todėl nutarėme sudalyvauti projekte, kuris gali padėti įgyvendinti mūsų lūkesčius“.
Želkūnų bendruomenės stiprybė – žmonės, ir tai motyvuoja veikti kartu ir daryti gerus darbus kasdien, bet jei sulauki pagalbos – tari ačiū.

O šiandien finansavimas gautas ir bendruomenė gali įvykdyti dar vieną savo sumanymą.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti