Vyriausybė žada, žmonės ir verslas laukia. Koronavirusas gyvena savo gyvenimą

IMGP0452

kvitrina.com

Nors kasdieniniai skaičiai apie susirgimus koronavirusu nedideli (per gegužės 6 d. – 5 nauji atvejai) ir mirčių (49+3) nuo šio susirgimo tik mažas procentas nuo visų mirčių, situacija išlieka įtempta. Tai vienoje, tai kitoje vietoje atsiranda židiniai. Bendras susirgimų koronavirusu skaičius 1433, iš jų 642 serga ir gydomi, 739 pasveiko. Dar 317 saviizoliuojasi ir laukia verdikto.

Ir vėl laboratorijose nustatyta 18 pakartotinių teigiamų testų. Ir vėl apie tai nei vieno žodžio, lyg problemos nebūtų.

Kauno klinikų laboratorijoje, kurioje tikrinami ir Prienų ligoninėje paimti mėginiai, per gegužės 6 d. patikrinta 2251 ėminys ir nustatytas vienas teigiamo rezultato atvejis.

Mūsų krašte dabar sergančių koronavirusu nėra. Saviizoliacijoje žmonių mažėja. Prienų ligoninėje pastoviai vyksta medicinos, globos, slaugos ir socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų patikra. Šios dienos duomenimis, visi paimti mėginiai neigiami.

Žingsnis po žingsnio gatvėse ir parduotuvėse lankosi vis daugiau žmonių. Vyriausybė kas savaitę švelnina karantino sąlygas, bet situacija versle išlieka sudėtinga. Štai, nuo gegužės 8 d. pradės veikti kavinė „Sėklytėlė“, jau veikia baras „Klėtis“.

Tiesa, grįžti į įprastą, prieš karantiną buvusį gyvenimą nebus lengva.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti