VTEK sprendimas – V.V. Revuckas įstatymo nepažeidė

Gelbėkit vaikus

Valentinas-Vincas-Revuckas2-536x683

kvitrina.com

Buvęs ilgametis Birštono savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas pastaruoju metu vis skundžiamas dėl vienų ar kitų dalykų. Neseniai jis buvo kaltintas neva negalėjo ne tik būti, bet ir kandidatuoti į Tarybos narius, nes Sovietų laikais buvo įrašytas į KGB rezervo sąrašus. Tiesa, svetainėje kgbveikla.lt, kurioje buvo patalpinta minėta informacija, įdėta pastaba, jog į KGB rajonų mobilizacijos rezervo sąrašus įrašyti asmenys nelaikytini KGB bendradarbiais. O pats V. V. Revuckas Birštono savivaldybės Tarybos posėdyje, kuriame buvo siūlomas į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas, paaiškino, jog leitenanto laipsnį gavo baigęs aukštąją mokyklą, kurioje veikė karinė katedra, o apie įrašymą į mobilizacijos rezervo sąrašus nežinojo. V. V. Revuckas taip pat pabrėžė, jog turi leidimą dirbti su slaptąja informacija, todėl mano, kad vargu ar būtų gavęs leidimą dirbti su ja, jei iš tiesų bendradarbiautų su KGB struktūromis.

Nurimus kalboms apie galimą bendradarbiavimą su KGB struktūromis, prieš V. V. Revucką buvo gautas skundas, kuriame sakoma, kad jis, būdamas Administracijos direktoriumi, vykdė kapinių plėtros planavimo funkcijas ir galimai iš to turėjo naudos, nes numatyta jo ir jo giminių žemėje įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. VTEK išanalizavęs situaciją konstatavo, jog V. V. Revuckas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų.

prienu-kapines-68266160

V.V. Revuckas naujienų portalui kvitrina.com paaiškino, jog dar 1960 metais iš žmonos senelio 19 ha žemės sklypo buvo paimta 12 ha kapinėms įrengti. Ir atgavus nepriklausomybę, kai jų savininkams ar giminaičiams buvo grąžinta nusavinta žemė, kapinės atsidūrė V. V. Revucko giminių žemės sklypų apsuptyje.

158_Kapiniu pletra

V.V. Revuckas teigė, jog jis nuo pat pradžių, kai buvo imtasi kapinių plėtros projekto, nusišalino nuo bet kokių sprendimų ir diskusijų šiuo klausimu. Jam taip pat buvo netikėta, jog dalyje jų šeimai priklausančios žemės planuojama įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Antra, visuomenėms poreikiams paimta žemė išperkama minimaliomis kainomis, o ne rinkos.

Bet, anot V. V. Revucko, kapinių plėtra numatyta, ir visuomenės poreikiai pastatomi aukščiau asmeninių.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti