•  

     

     

     

     

Visuomeninės tarybos posėdyje svarstyti aktualūs bendruomenei klausimai

Birželio 28 d. įvyko eilinis nuo 2004 metų veikiančios visuomeninės tarybos prie Birštono policijos komisariato (toliau – Taryba) posėdis. Šio posėdžio metu svarstyti aktualiausi ir daugiausiai diskusijų tarp teisėsaugininkų ir bendruomenės keliantys klausimai: eismo saugumo, gyvūnų priežiūros ir laikymo problemos, bendradarbiavimo su saugos tarnybomis galimybės, ieškota poveikio priemonių asmenims, gyvenantiems socialiniuose būstuose ir keliantiems problemas aplinkiniams, taip pat svarstyti kiti aktualūs klausimai.

Posėdžio metu Tarybos pirmininkas, Birštono savivaldybės vicemeras Juozas Aleksandravičius pasidžiaugė, kad dažnai iškylančias problemas Tarybos nariai išsprendžia ir nesirinkdami į posėdžius. Buvo patvirtinti nauji Tarybos nariai: neseniai komisariate pradėjusi dirbti Viešosios policijos poskyrio (nepilnamečių reikalų) specialistė Milda Vokietaitytė, Birštono PK viešosios policijos poskyrio tyrėjas Egidijus Treigys, Birštono savivaldybės gydytojas Irmantas Adamonis, Birštono gimnazijos parlamento prezidentas Šarūnas Mikaila ir Birštono miesto tvarkymo tarnybos vyr. inžinierius Kęstutis Valentukevičius.

L. e. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono PK viršininko pareigas Rolandas Stiklius supažindino Tarybos narius su kriminogenine situacija ir  veiklos rezultatais 2012 m., kurie Taryboje buvo įvertinti gerai.

Visuomeninė taryba prie Birštono PK yra visuomeninė institucija, kurios sprendimai yra patariamojo, rekomendacinio pobūdžio. Tarybą sudaro aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujantys nepriekaištingos reputacijos bendruomenės nariai, Visuomeninės tarybos tikslas – svarstyti svarbiausias policijos bei vietos bendruomenės bendradarbiavimo, kuriant saugią aplinką savivaldybės teritorijoje, kryptis ir formas.

Birštono PK informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti