Visos „Labas GAS“ pastangos rimčiau pasipriešinti „Rytui“ buvo paskandintos varžovų tritaškių

IMGP7696

Spalio 23 d. Prienų „Labas GAS“  krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionato namų rungtynėse periodiškai bandė sugriauti „Ryto“ žygį link pergalės, bet vilniečių tolimi šūviai visad nutraukdavo pastangas priartėti prie varžovų ir užsikabinti. Tokių bandymų buvo ne vienas ir įžiebdavo viltį, bet staigmenai įvykti nebuvo lemta. „Ryto“ krepšininkai, nors ir pralaimėjo kovą po krepšiais, buvo pranašesni kituose žaidimo komponentuose ir šventė pergalę 14 taškų skirtumu (82:68).

IMGP7657

Šiandien Prienų komandos strategas Marius Leonavičius buvo labai palankus Isiah  Imipigui ir priekabus Jovanui Kljajičiui.

Nors Isiah dažnokai žaidė vienas ir nematė savo komandos draugų, jis likdavo vadovauti komandai, o tokioje pačioje situacijoje Jovan buvo sodinamas ant atsarginių suolelio. Komandinis žaidimas retkarčiais prasimušdavo lyg saulės šviesa pro debesis ir tada komanda priartėdavo prie varžovų.

Bendrai komanda kovojo ir bandė rimtai priešintis svečiams iš Vilniaus. Galingiausią spurtą Mariaus Leonavičiaus kariauna surengė trečiajame kėlinyje, kai sumažino skirtumą iki 7 taškų (45:52), bet ketvirtajame kėlinyje „Rytas“ nedavė jokio pagrindo abejoti jų pergale.

Prienų komandai 13 taškų pelnė Isiah Imipig,12 – Rapolas Ivanauskas (10 atkovotų kamuolių), 11 – Rokas Gadiliauskas, 10 – Ignas Sargiūnas, 9 – Justinas Jogminas.

Rungtynių pradžia aikštelės šeimininkams buvo labai sudėtinga (2:8). Visgi, komanda bandė atsitiesti ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (7:11). Deja, kėlinio pabaigos atkarpa buvo pralaimėta 0:5 ir po pirmojo kėlinio „Labas GAS“ turėjo 9 taškų deficitą (7:16).

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmęs „Rytas“ įgijo net 16 taškų persvarą (21:37). Po dviejų kėlinių vilniečiai pirmavo 15 taškų skirtumu (24:39).

Trečiajame kėlinyje Prienų komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (45:52), bet keli neapgalvoti sprendimai leido varžovams po trijų kėlinių jau turėti 11 taškų pranašumą (46:57). Ketvirtajame kėlinyje „Rytas“ pataikė net 5 tolimus metimus, įtvirtino savo pranašumą (57:76).  „Labas GAS“ kovojo iki pat rungtynių pabaigos ir galutinis skirtumas sumažėjo iki 14 taškų (68:82).