• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Virginijus Šeškus: „Vyrai buvo lyg vienas kumštis“

Po pergalės Šiauliuose, kuri atvėrė „Prienų“ krepšininkams kelią į LKL pusfinalį, pavargę, tačiau laimingi, jie išlaikė pavydėtiną rimtį, bet šmaikštavimui, kuris lydi komandos žaidėjus visuomet, jėgų pakako.

Balandžio 17 d. (trečiadienį) į Šiaulius vyko ne tik sveiki, kaip įprasta, komandos nariai, bet ir traumuoti. Siim Sander Vene, kuris gydosi kojos traumą, po rungtynių su estišku ramumu pasakė, jog komandos draugai pasirūpino, kad jis išgydytų traumą. Žaidėjas buvo pasiruošęs, jei reikėtų, žaisti trečiasias serijos rungtynes, išbėgti į aikštę ir ne visiškai išsigydžius traumą.

Deja, atkrintamosiose varžybose komandai nebegalės padėti Darius Pakamanis ir Arminas Urbutis, o tai reiškia, jog Virginijui Šeškui reikės vėl strateguoti žaidimą su 8 žaidėjais.

IMGP7935_400

Kalbėdamas apie antrąsias LKL ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes, kurios tapo praėjimo korta į pusfinalį, V. Šeškus teigė, jog prieš rungtynes tikrai buvo nerimo, nes realiai žaisti galėjo tik 7 žaidėjai, bet pasakyti, jog nebuvo galvojama apie pergalę, būtų neteisinga.

„Prienų“ strategas pasakė, jog aiškiai buvo akcentuojama gynyba prieš Kiežą, Alijevą ir Samėną. Pasak V. Šeškaus, G. Orelik turėjo žaisti truputį nutolęs nuo Kiežos, ir tai tikrai pasiteisino. Esą pasiteisinus šiam variantui, nebereikėjo naudoti kitų, nors jie buvo aptarti.

V. Šeškus neslėpė, jog, kai „Prienai“ pataiko, tai bet kokiai komandai nėra saldu. Pertraukos metu buvo akcentuota, jog reikia padidinti skirtumą nors iki 15 taškų, o tada lėtinti tempą ir aktyviau žaisti gynyboje. Planas tikrai pasiteisino. Pasak „Prienų“ stratego, žaidėjai vėl parodė aukštos prabos kovinę dvasią.

2:0 laimėtas ketvirtfinalis, anot V. Šeškaus, leis žaidėjams atgauti jėgas ir geriau pasiruošti pusfinaliui su „Lietuvos rytu“, kuris tikrai nebus lengvas. „Nesakau, kad nekovosime dėl pergalės, bet „Lietuvos rytas“ yra aukšto lygio komanda, o mes pusfinalio dienai turėsime nemažai nuostolių“ – teigė V. Šeškus.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti