Virginijus Šeškus pralaimėjo savo partiją kolegai ir „SkyCop“ patyrė pralaimėjimą

Sausio 27 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai nesugebėjo savo aikštelėje įveikti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos ir patyrė pralaimėjimą (82:91). Po prastos pradžios prieniškiai atsitiesė ir du kėlinius pirmavo rungtynėse (44:39). Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkų žaidimas išsiderino. Varžovai neleido Prienų komandos metikams laisvai atakuoti iš tritaškio zonos ir tai tapo pagrindine „SkyCop“ pralaimėjimo priežastimi. Prie prasto komandos žaidimo prisidėjo ir kai kurie Prienų komandos stratego sprendimai. Iš žaidimo buvo išimamas po krepšiais galintis kovoti Arnas Labuckas (10 taškų, 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), o likdavo Martynas Gecevičius (3 taškai, pataikytas vienas tritaškis iš 6, 4 rezultatyvūs perdavimai).

Pasvalio komanda perlaužė rungtynių eigą trečiajame kėlinyje (58:68) ir jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų iki pabaigos.

Žygimantas Janavičius „SkyCop“ komandai pelnė 17 taškų, po 11 taškų Darjušo Lavrinovičiaus ir Gintaro Leonavičiaus sąskaitose. Po 10 taškų į varžovų krepšį įmetė Mindaugas Lukauskis ir Arnas Labuckas.

„SkyCop“-„Pieno žvaigždės“ 82:91 (23:22, 21:17, 14:29, 24:23)

IMGP3248

Rungtynių pradžioje abi komandos surengė po nesėkmingą ataką. Pirmieji iš tuščių puolimo minučių išsikapstė svečiai (0:2). Tik po to Mindaugas Lukauskis atvėrė „SkyCop“ taškų krepšelį (2:3). Prasidėjo kova taškas į tašką. Kėliniui įpusėjus vienu tašku pirmavo svečiai iš Pasvalio (10:11). Antrąją kėlinio pusę sėkmingiau pradėjo „Pieno žvaigždės“ ir likus iki jo pabaigos apie 3 min. įgijo 4 taškų pranašumą (13:17). Domantas Šeškus realizavo du baudos metimus (15:17). Svečiai pataikė dvitaškį, o Martynas Gecevičius įsūdė pirmąjį savo tritaškį, ir komandas jau skyrė tik vienas taškas (18:19). „SkyCop“ apsigynė, o ataka baigėsi Gintaro Leonavičiaus tritaškiu (21:19). Pasvalio komanda išlygino rezultatą (21:21). Anthony Lee pelnė dvitaškį, svečiai atsakė vienu taikliu baudos metimu ir po pirmojo kėlinio „SkyCop“ turėjo mikroskopinę persvarą (23:22).

Antrojo kėlinio pradžia nelabai džiugino aikštelės šeimininkus. Pasvalio komanda persvėrė rezultatą savo naudai (24:27). Tiesa, dvi sėkmingos „SkyCop“ atakos grąžino iniciatyvą į Prienų komandos stovyklą (28:27). Žygimanto Janavičiaus tritaškis padidino aikštelės šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (31:27). Deja, bet „Pieno žvaigždės“ galingai spurtavo ir išsiveržė į priekį (31:35). Visgi, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po paimtos minutės pertraukėlės perėmė iniciatyvą. Žygimantas Janavičius išlygino rezultatą (37:37), o Vytenis Lipkevičus išvedė komandą į priekį (39:37). „Pieno žvaigždžių“ minutės pertraukėlė nesustabdė Prienų komandos spurto ir po Kšištofo Lavrinovičiaus baudos metimo „SkyCop“ įgijo 5 taškų persvarą (42:37). Tokiu pat skirtumu pasibaigė ir antrasis kėlinys (44:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 8:2 ir „Pieno žvaigždės“ persvėrė rezultatą savo naudai (46:47). Dar po kelių atakų svečiai jau turėjo 3 taškų pranašumą (48:51). Gintaro Leonavičiaus tolimas metimas panaikino atsilikimą (51:51). Ir tada prasidėjo „SkyCop“ problemos. Pasvalio komanda „pabėgo“ (53:61). Mindaugo Lukauskio tritaškis sumažino atsilikimą iki 5 taškų (56:61), bet po minutės komandas jau skyrė 10 taškų (56:66). Ir po trijų kėlinių „SkyCop“ deficitas siekė 10 taškų (58:68).

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje Prienų komanda toliau klimpo svečių gynybos gniaužtose, o pačių gynyba buvo kiaura. Varžovai tolo ir kėliniui įpusėjus jau turėjo 17 taškų persvarą (64:81). Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. prieniškiai sumažino skirtumą iki 14 taškų (70:84), o dar po dviejų minučių komandas skyrė 11 taškų (78:89). Per paskutinę rungtynių minutę nieko stebuklingo neįvyko ir „SkyCop“ komanda patyrė pralaimėjimą rezultatu 82:91.