• prienuspauda

     

     

     

     

Vasaros mozaika su vandens purslais

i3okq77860-700x466Savaitgalį Birštone vyko tradicinis Kultūros centro ir Birštono savivaldybės administracijos organizuotas renginys „Vasaros mozaika su vandens purslais“. Kaip pasakojo šio renginio sumanytojas, savivaldybės gydytojas Irmantas Adamonis, šiemet renginys buvo sugalvotas originalus: įtraukta vandens tematika, kurios įvairiems aspektams skirta daug dėmesio.

Renginį sudarė dvi dalys: penktadienį Birštono tvenkinyje prie „Tulpės“ sanatorijos buvo sodinamos vandens lelijos, o šeštadienį –  Birštono Meno mokykla vykdė akciją „Nupiešk Nemuno kilpą ir sukurk Birštono banginuką“.

Šeštadienį promenadoje prie „Tulpės“ sanatorijos susirinkę vaikai su tėveliais gavo užduotis: vaikai buvo prašomi sukurti ir nupiešti Birštono banginuką, o tėvai – parašyti linkėjimą Birštonui. Vaikų piešiniai ir tėvelių linkėjimai buvo sudėlioti į banginio siluetą, pažymėtą ant žolės. Karštą, paskutinę rugpjūčio dieną piešėjai ir linkėtojai gaivinosi mineraliniu vandeniu „Vytautas“, dovanotu  renginio rėmėjų. Taip pat buvo pučiami didžiuliai muilo burbulai, džiuginę stebėtojus, o Meno mokyklos moksleiviai grojo gitaromis.

Birštono antrajame tvenkinyje vyko baidarių slalomo varžybos. Dalyviai turėjo nuplaukti baidare 100 metrų tiesiai, apsisukti prie plūduro ir grįžti. Laimėjo sugebėję tiesiausiai vairuoti baidarę plaukikai.

Po šios rungties aplink tvenkinį vyko dviračių lenktynės, o trečiojoje tos dienos renginio dalyje vyko paplūdimio tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo svečiai iš Vilniaus, Kauno, Jiezno, Prienų ir Birštono.

ineagz7862

Dviejų dienų renginio uždarymo metu Birštono TIC prieigose ir pačiame Turizmo informacijos centre vyko piešimas ant vandens (ebru), organizatorių vadinamas „vyta“ – veidas yra tavo atspindys – taip vadinama ši technika. Ebru piešiniai buvo perkelti ant specialios plėvelės ir džiuvo, kol Kurhauze vyko grupės „Vilniaus arsenalas“ koncertas. Po koncerto ebru technika pieštus ir išdžiuvusius darbus birštoniečiai galėjo pasiimti ir džiaugtis, įdomiai praleidę laiką.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti