•  

     

     

     

     

Varžybos Jiezno gimnazijoje

„Kovo 14 dieną mokytojos Živilės Valatkienės iniciatyva Jiezno gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių ir  jų tėvų kvadrato varžybos. Jose dalyvavo 3 – 4 klasių mokinių ir 1 – 2 bei 3 – 4 klasių tėvų komandos. Varžyboms teisėjavo mokytoja Ramutė Bubnienė, jas stebėjo kompetentinga sekretoriato komanda.

Sėkmė lydėjo 3 – 4 klasių tėvų komandą – ji iškovojo pirmąją vietą. Antroji liko 1 – 2 klasių tėvų komanda, o garbingą trečiąją vietą užėmė 4 klasės mokinių komanda.

Laimėtojams gimnazijos direktorius Povilas Veteris įteikė asmeninius diplomus.

Dėkojame visoms pradinių klasių mokytojoms už gerai organizuotas ir smagias varžybas, kurios tėveliams priminė mokyklines dienas. O vaikai mokėsi įvertinti savo galimybes ir kartais mokėti pralaimėti.“

Mama Vilma Trabuševskienė

„Su dideliu džiaugsmu ir azartu mudvi su dukrele Erika dalyvavome tėvų ir vaikų kvadrato varžybose. Emocijos liejosi per kraštus ir jas dar paaštrino labai gausus sirgalių būrys.

Ir nors svarbiausias tikslas yra dalyvauti, bet laimėta pirmoji vieta suteikė didžiulį pasitenkinimą. Labai ačiū organizatoriams, kad leido mums sugrįžti į vaikystę, pajusti sportinio žaidimo teikiamą džiugesį, ačiū už jaukią popietę, praleistą kartu su vaikais.

Mudvi su dukrele tikimės, kad tokių žaidynių bus ir daugiau.“

Mama Erika Švenčionienė

Vaikų mintys:

Klaudija, 4b klasė: „Vakar buvo labai linksma. Žaidėm kvadratą. Kovojom prieš tėvelius. Visi labai stengėmės.“. Rokas, 4b klasė: „Vakar buvo kvadrato varžybos su tėvais. Man labai patiko, ir mano mamai patiko. Buvo labai įdomios varžybos. Mes užėmėm trečią vietą.“

„Matyt, Jiezno gimnazijos mokiniai nepakankamai gerai varė žiemą iš kiemo per Užgavėnes, kad ji vėl sugrįžo. Kad galutinai išvytų žiemą iš kiemo, gimnazijos pradinių klasių mokiniai su tėvais žaidė kvadratą triukšmingai ir su sportiniu azartu.

Pradinių klasių mokytojų kolektyvas draugiškai pasidalino pareigomis: teisėjavo, fotografavo, skaičiavo rezultatus. Prižiūrėjo, kad viskas vyktų sklandžiai.

Kad ir kaip būtų gaila vaikų, bet, kaip sakoma, nugalėjo patirtis ir amžius. Laimėjo tėveliai. Po varžybų dalyviai klasėse pasivaišino arbata su citrina, aktų salėje buvo demonstruojami filmukai apie gimnazijos gyvenimą.

Direktorius Povilas Veteris, įteikdamas nugalėtojams diplomus, palinkėjo visiems kuo daugiau tokių gražių renginių, kurie stiprina meilę ir supratimą tarp vaikų, tėvų ir ugdo pagarbą tarp bendruomenės narių.“

Pradinių klasių vyr. mokytoja Živilė Valatkienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti