•  

     

     

     

     

V. Šeškus: „Pasiruošimas sezonui sudėtingas, bet tikslingas“

Prienų „Rūdupio“ komanda, grįžusi iš turnyro Kinijoje, kuriame vienerias rungtynes laimėjo ir dvejas pralaimėjo, vėl kibo į treniruočių procesą.

Komandos treneris Virginijus Šeškus pasidalino su naujienų portalo kvitrina.com korespondentu mintimis apie kelionę, komandos komplektavimą, pasiruošimą naujam sezonui. Komandos pasirodymą Kinijoje V. Šeškus įvertino teigiamai: krepšininkai sužaidė geriau, negu galima buvo tikėtis, tačiau liūdna tai, jog ne visi žaidėjai galėjo vykti į Kiniją, o iš kitos pusės – daugiau žaidybinio laiko gavo jaunimas. Pasak trenerio, lyderiai Gintaras Kadžiulis ir Gediminas Orelik buvo komandos ramščiais. Netikėtai gerai sužaidė jaunasis Domantas Šeškus, efektingai išnaudojęs aikštelėje gaunamą laiką. Anot V. Šeškaus, visi žaidėjai sužaidė pagal savo galimybes, tik gal Žygimantas Janavičius truputį perdegė.

Pasiruošimas sezonui tęsiasi. Komandos dar laukia kelios draugiškos rungtynės Prienuose ir kelionė į Čekiją. V. Šeškus neabejoja, jog komandą papildys dar du žaidėjai. Artimiausiu metu bus apsispręsta ir dėl Artūro Valeikos.

Geriausias 2011/2012 m. sezono treneris pripažįsta, jog pasiruošimas artėjančiam sezonui gan sudėtingas, bet tai nekeičia komandos tikslų gerai pasirodyti LKL, BBL ir Europos taurės turnyruose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti