•  

     

     

     

     

Užsienyje sukūrę verslus, tautiečiai nutarė investuoti gimtajame krašte 

Vidmantas Venclovas

Kai Prienų „kareivinių pažiba“ – namas priešais Prienų KKSC senąjį pastatą – buvo apjuostas apsaugine tvora ir nuo stogo dingo beržynas, tapo įdomu.  O kas gi pradėjo tvarkytis?

IMG_2706

Ilgus dešimtmečius be priežiūros buvęs namas atgijo. Prasidėjo permainos.
Po kiek laiko įvyko netikėtas susitikimas su vienu iš investuotojų – Mariumi Milaševičiumi. Jis pasidalino informacija apie trijų kraštiečių sumanymą investuoti savo krašte. Tiesa, Marius prisipažino, jog pirmasis jų pasirinkimas buvo Vilnius, bet iš Arūno Brusevičiaus atėjusi žinia, jog yra variantas investuoti Prienuose, pakeitė jų sprendimą, ir Marius kartu su draugu ir verslo partneriu Artūru Gudžinsku priėmė iššūkį. Vyrai įsteigė MB „Marton group“ (direktorius Arūnas Brusevičius), užsakė projektą ir ėmėsi darbų.

IMG_2628

Marius Milaševičius paatviravo, jog visi MB „Marton group“ steigėjai turi verslus užsienyje.
Bet gimtojo krašto ilgesys padėjo priimti sprendimą investuoti Prienuose, nors pripažįsta, jog investuodami savo krašte jaučia ir didesnę atsakomybę.


„Visada norėjome užsienyje sukauptą patirtį ir idėjas panaudoti savo gimtojo krašto labui, todėl kraštiečiams pasiūlysime modernius, šiuolaikinius būstus ir įsitikinę verslo sėkme savo krašte plėtosime jį ir visoje šalyje“
, – mintimis dalinosi Marius

Pasak jo, atlikus profesionalią pastato apžiūrą, buvo nuspręsta pažeistas konstrukcijas pašalinti.
Galutiniame variante pastatas bus keturių aukštų, o viršutiniame jų bus įrengti aštuoni išskirtiniai būstai su kvapą gniaužiančias vaizdais į Nemuną (penhauzai).

IMG_2129

Daugiabučio namo statytojas paaiškino, jog klientams bus pasiūlyti butai su pilna ir daline apdaila, su balkonais ir terasomis, bei jų laukia tikrai konkurencingos kainos.

M. Milaševičius teigė, jog po Birutės g.9 namo atnaujinimo bus pradėta ir pastato Vytenio gatvėje rekonstrukcija.

Pokalbio pabaigoje buvo išsakyta mintis, kuri į šį projektą privertė pažiūrėti kitaip. Anot M. Milaševičiaus, daugiabučių namų projektai Prienuose – tai daugiau negu verslas, tai noras prisidėti prie krašto klestėjimo.

IMG_0080_2

Ir dar. Marius ir Artūras mokėsi Prienų III vidurinėje mokykloje, Arūnas – Birštono gimnazijoje. Bet jau antrą dešimtmetį gyvena ir dirba užsienyje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti