•  

     

     

     

     

Ūkio ministro vizito Birštone tikslas – investicinių projektų eiga

IMGP4513Rugsėjo 13 d. Birštone Savivaldybės kvietimu lankėsi ūkio ministras Evaldas Gustas, kurį merė Nijolė Dirginčienė pasitiko ne prestižiniame miesto kampelyje, o prie „vizitinės kurorto vietos“ – gydyklų, kurios dar vadinamos „Pentagonu“.

Tiesa, minimas „Pentagonas“ jau turi kitus šeimininkus ir jie ieško investicijų, tame tarpe ir ES fonduose. Būtent apie galimas investicijas, kurias valdo Ūkio ministerija, ir kalbėjosi naujų gydyklų savininkai ir ministras.
Vėliau E. Gustas su komanda susitiko su savivaldybės administracijos darbuotojais. Susitikimo metu N. Dirginčienė pristatė svečiams savivaldybės vystymosi strategiją ir investicijų reikalingumą, tarp kitų projektų nepamiršo paminėti ir tilto statybos.

Ministras ypač domėjosi investiciniu projektu, kurį vykdo Birštono miesto tvarkymo tarnyba ir gavo patikinimą, jog bus suspėta pateikti paraišką antram etapui.

Kalbant apie investicijas į tilto statybą, ministerijos atstovai pasakė, jog tokiomis investicijomis rūpinasi Susisiekimo ministerija. Susitikimo pabaigoje ministras pabrėžė, jog strateginiame komitete, kuriame bus svarstomi investicinių projektų likimas, Birštonas sulauks jo palaikymo.

Ministro teigimu, paraiškų yra daug, o lėšų kiekis ribotas, ir paragino paskubėti vykdyti 2007-2013 metų projektus, nes kitame laikotarpyje konkurencija bus dar didesnė.

Po susitikimo svečiams buvo surengta ekskursija prie objektų, kurių statyboms arba įrengimui buvo panaudotos ES investicijos.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti