Tvarka, kuri sukelia įtampą. Savivaldybės pasiruošusios priimti atvykusius iš užsienio, bet priverstos vykti atgal ir tuščiom

Gelbėkit vaikus

621986-776048-756x425

Jonas Kavaliauskas

Įvestas privalomas karantinas atvykusiems iš užsienio sukėlė daug klausimų ir daug problemų. O jų galėtų nebūti, jei tvarkos sumanytojai leistų rajono savivaldybėms tą pačią dieną pasirūpinti savo gyventojais. Bet kažkas panoro pabūti didvyriu ir sukėlė papildomą įtampą.

Birštono ir Prienų rajono savivaldybės buvo pasiruošusios savo gyventojus parsivežti ir vakar, bet jiems nebuvo leista tai padaryti. Kodėl? Į šį klausimą galima atsakyti tiesiai – kairė nežino, ką daro dešinė.

paramos_seimai_5

Kovo 25 d. Prienų rajono savivaldybė iš Vilniaus pervežė vieną rajono gyventoją ir jis 14 d. praleis Jiezno paramos šeimai centre. Tai jau penktasis rajono gyventojas, kuris patalpintas šioje įstaigoje.

Birštono savivaldybės kelionė į Vilnių nebuvo sėkminga. Ir Birštono PSPC dar vis laukia pirmojo kliento. Tiesa, 8 Birštono savivaldybės darbuotojai saviizoliuojasi savo būstuose.

Pagal savivaldybių pateiktą informaciją, mūsų krašte užkrato nešiotojų nėra.

IMG_1343

Kiek žmonių saviizoliuojasi savarankiškai, Prienų rajone apibendrintos informacijos kol kas gauti nepavyko. Prienų ligoninės direktorė Jūratė Milaknienė teigė, jog saviizoliacijoje yra 5 įstaigos darbuotojai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti